EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  792  0

 З померлим добровольцем Володимиром Галаганом попрощаються в неділю в Одесі. ФОТО

Народний герой України, доброволець 8-го батальйону "Аратта" Української добровольчої армії Володимир Галаган, друг Душман помер у ніч з 13 на 14 червня в реанімації одеської лікарні від онкозахворювання хребта, отриманого внаслідок травмування під час бойових дій.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Як говориться в повідомленні на сторінці "Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії" в Фейсбуці, в неділю, 17 червня, в місті Одеса, о 10.00 за адресою: вул. Пироговська 7/9 (Одеський Будинок офіцерів) відбудеться церемонія прощання з Володимиром Дмитровичем Галаганом (позивний Душман), 1970 року народження, добровольцем, командиром 1-ї роти, заступником командира батальйону 8-го ОБ "Аратта" Української добровольчої армії, який помер у ніч з 13 на 14 червня в реанімації одеської лікарні від онкозахворювання хребта, отриманого внаслідок травмування під час бойових дій.

З померлим добровольцем Володимиром Галаганом попрощаються в неділю в Одесі 01

Володимир Галаган народився 17.04.1970 року в Одесі. Брав участь у війні в Афганістані. До 1990 року служив у морській піхоті в Севастополі. Після окупації Криму РФ ходив у військкомат, але через вік (за 40) його не взяли. Коли в Одесі розгорнули діяльність проросійські колабораціоністи, прийшов до місцевого відділення "Правого сектора", став на захист рідного міста. На фронті - з серпня 2014 р., воював у Пісках на позиції "Небо", захищав Маріуполь (Водяне, Широкине, Гнутове), неодноразово виконував завдання з розвідки в "сірій зоні". 20.02.2016 р. поблизу Широкиного разом з воїнами 54-го окремого розвідувального батальйону провів успішну операцію, в результаті якої в полон було взято 8 найманців РФ і 3 - ліквідовано. Переніс 4 контузії, отримав травму хребта, витягуючи на собі побратима. Був нагороджений орденом "Народний Герой України", медалями "За оборону Донбасу", "За оборону Маріуполя", "За мужність та добровольчій чин", знаком "Лицарський хрест родини Мазеп". Заснував одеський центр "Аратта" УДА.

Після травми хребта довгий час лікувався в різних медичних установах, поки в лікарні Дніпра йому не було поставлено остаточний діагноз "рак". Проходив лікування в Київському центрі раку, останнім часом в Одесі був на курсі хіміотерапії.

У нього залишилися дружина, дві дочки і син, який воює в добровольчому українському корпусі "Правий сектор".

З померлим добровольцем Володимиром Галаганом попрощаються в неділю в Одесі 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3071629
 
 
 
 
 
 вгору