EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  1125  1

 Конвертаційний центр, через який присвоювалися бюджетні кошти, ліквідовано в Дніпропетровській області. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 120 млн грн, через який фігуранти привласнювали бюджетні кошти.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У рамках розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ч.3 ст.212 КК України, встановлено ​​групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки з різних регіонів України з ухиляння від сплати податків і незаконного переведення грошових коштів з безготівкової форми в готівкову.

Для реалізації злочинних намірів фігуранти створили низку підконтрольних підприємств, використовуючи реквізити яких, протягом 2017-2018 рр. проконвертували понад 120 млн грн.

Клієнтами конвертаційного центру перераховувалися на рахунки підконтрольних фігурантам підприємств кошти за нібито придбані товари або послуги. Надалі ці кошти знімалися готівкою та передавалися клієнтам, за вирахуванням певного відсотка, який слугував винагородою за незаконні послуги.

У такий спосіб протягом 2017-2018 рр. було проконвертовано понад 120 млн грн.

Крім того, фігуранти використовували реквізити компанії-сільгоспвиробника, через яку отримували з бюджету дотаційні кошти, які фактично використовували для особистого збагачення, зокрема здійснили будівництво пекарні та ресторану.

За результатами проведених заходів вилучено 295 тис. грн готівкою, 6 відбитків печаток підконтрольних підприємств, чорнові записи, первинну фінансово-господарську та бухгалтерську документацію підконтрольного сільгосппідприємства.

Конвертаційний центр, через який присвоювалися бюджетні кошти, ліквідовано в Дніпропетровській області 01
Конвертаційний центр, через який присвоювалися бюджетні кошти, ліквідовано в Дніпропетровській області 02

Слідство триває.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3071067
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору