EN|RU|UK
 Політика України
  5741  6

 МОМ планує посилити гуманітарну допомогу населенню, яке проживає вздовж лінії розмежування на Донбасі, - директор регіонального відділення організації Сабадош. ФОТО

Міжнародна організація з міграції (МОМ) планує запустити в Україні проекти допомоги постраждалим від конфлікту районам.

У рамках офіційного візиту в Україну керівництва Міжнародної організації з міграції відбулася робоча зустріч директора регіонального відділення МОМ у Південно-Східній Європі та Центральній Азії Аргентини Сабадош і міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МінТОТ.

Вадим Черниш та Аргентина Сабадош говорили про діяльність Міністерства, зокрема, про гуманітарну підтримку населення, яке проживає вздовж лінії розмежування і на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Міністр розповів про декілька стратегічних урядових документів, напрацьованих МінТОТ, спрямованих на захист постраждалого населення та розбудову стійкості громад.

"Наприкінці 2017 року урядом України було затверджено Державну цільову програму відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, головною метою, якої є стимулювання соціально-економічного розвитку територіальних громад. Держпрограма охоплює не тільки Донецьку й Луганську область, а й Харківську, Дніпропетровську та Запорізьку області. Також була ухвалена Стратегія інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року. У документі передбачені дієві кроки для того, аби приймаючі громади у внутрішньо переміщених особах бачили додатковий ресурс для розвитку: інфраструктури, медицини, освіти, культури", - зазначив міністр.

Зі свого боку Аргентина Сабадош зазначила, що МОМ прагне й надалі надавати підтримку Україні.

"У пріоритеті гуманітарної спільноти - відновлення соціальної інфраструктури в районах, що постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході України. Також ми плануємо посилити гуманітарну допомогу населенню, яке проживає вздовж лінії розмежування, оперативно реагувати на конкретні потреби і надавати допомогу, там, де це необхідно", - повідомила директор регіонального відділення МОМ.

МОМ планує посилити гуманітарну допомогу населенню, яке проживає вздовж лінії розмежування на Донбасі, - директор регіонального відділення організації Сабадош 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3069944
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору