EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  1182  0

 Із загиблим воїном 57-ї ОМБр Миколою Метлинським попрощалися в Кропивницькому. ФОТОрепортаж

Старший сержант 17-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади Микола Метлинський помер 1 червня в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова в Дніпрі від поранень, зазнаних у зоні ООС на Донбасі. 24 травня під час атаки за підтримки танків з боку найманців РФ на позиції української армії в районі селища Невельського Донецької області Микола Метлинський закрив своїм тілом дочку Ярославу, яка служила санінструктором разом із батьком.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Сьогодні, 4 червня, в Кропивницькому відбулося прощання з Миколою Володимировичем Метлинським, сержантом, командиром відділення 17-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади, який 24 травня о 5.00 в районі селища Невельського Донецької області дістав вкрай важкі осколкові поранення голови під час атаки за підтримки танків з боку найманців РФ, закривши своїм тілом дочку-санінструктора, яка служить з ним в одному підрозділі, рятуючи цим їй життя. Санавіацією його доставили в лікарню ім. Мечникова в Дніпрі, переніс кілька операцій. Вночі 1 червня реаніматологи чотири рази запускали його серце, але він помер.

Микола Метлинський народився 19.04.1970 року. Закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування. Служив на флоті, належав до байкерського руху. До того як перейшов у бригаду, воював у складі 41-го дивізіону артилерійської розвідки. Після демобілізації, коли дочка підписала контракт, пішов за нею в 57-му бригаду.

У Героя залишилися дружина і дочка.

Із загиблим воїном 57-ї ОМБр Миколою Метлинським попрощалися в Кропивницькому 01

Український воїн Микола Метлинський

Із загиблим воїном 57-ї ОМБр Миколою Метлинським попрощалися в Кропивницькому 02
Із загиблим воїном 57-ї ОМБр Миколою Метлинським попрощалися в Кропивницькому 03
Із загиблим воїном 57-ї ОМБр Миколою Метлинським попрощалися в Кропивницькому 04
Із загиблим воїном 57-ї ОМБр Миколою Метлинським попрощалися в Кропивницькому 05
Із загиблим воїном 57-ї ОМБр Миколою Метлинським попрощалися в Кропивницькому 06
Із загиблим воїном 57-ї ОМБр Миколою Метлинським попрощалися в Кропивницькому 07

Фото: Утренний город 

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3069562
 
 
 
 
 
 вгору