EN|RU|UK
 За кордоном
  32533  80

 "Сильна Європа 2018": у Німеччині стартувало найбільше у світі танкове змагання. ВІДЕО+ФОТОрепортаж (оновлено)

На полігоні навчального центру Командування підготовки 7-ї армії США в Європі, що біля німецького міста Графенвер, відбувся "День відкритих люків", який ознаменував початок третього міжнародного конкурсу на найкращий танковий взвод Європи - Strong Europe Tank Challenge 2018.

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України, інформує Цензор.НЕТ.

...

Учасники змагань мали змогу вільно поспілкуватися, ознайомитися з танками команд-учасників.

Протягом наступного тижня вони змагатимуться у 13 дисциплінах: танковий взвод у наступі, танковий взвод у обороні, розпізнавання та ідентифікація цілей, розвідка, корегування вогню артилерії, ремонт ураженого танка та надання медичної допомоги екіпажу, оцінювання дистанції до цілі, водіння танка, евакуація танка в умовах радіохімічної загрози, стрільба з особистої зброї, подолання смуги перешкод, танкова олімпіада (перенесення на швидкість запчастин та боєкомплекту танка) та снайперська стрільба з танка. Команда, яка за підсумками всіх етапів змагань набере найбільшу кількість балів, - отримає кубок найкращого танкового взводу Європи.

Сильна Європа 2018: у Німеччині стартувало найбільше у світі танкове змагання 01
Сильна Європа 2018: у Німеччині стартувало найбільше у світі танкове змагання 02


Начальник штабу навчального центру 7-ї армії ЗС США в Європі полковник Вільям Лінднер, який відкривав змагання, розповів, що під час створення конкурсу вони надихалися прикладом Кубка Канади на найкращий танковий екіпаж, але пішли далі і створили конкурс саме для танкового взводу. За три роки від започаткування цей конкурс став найбільшим у світі танковим змаганням, об’єднавши цього року вже 8 країн НАТО та партнерів.

"Різні підрозділи наших армій грають різну роль. У нас є десантники, які можуть відповісти негайно у випадку небезпеки, в нас є підрозділи забезпечення, які можуть надавати медичну та гуманітарну допомогу... Але ніщо не буде кращою відповіддю на виклик, ніж 60-70 тон броні, що рухається полем бою. Завдання бронетанкових сил - наблизитися та знищити ворога вогнем, маневром та шоковим ефектом. Саме тому ви тут, леді та джентльмени", - наголосив у своєму виступі полковник Вільям Лінднер.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3069540
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору