EN|RU|UK
 Суспільство
  34957  79

 Комбриг 128-ї гірничо-штурмової бригади Сергій Собко заручився з відомим волонтером Мариною Комаровою. ФОТО

Командир 128-ї бригади Герой України Сергій Собко прийшов на випуск Національного університету оборони зі своєю нареченою - відомим волонтером Мариною Комаровою.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"А ви знаєте, що командир 128-ї бригади Герой України Сергій Собко прийшов на випуск Національного університету оборони зі своєю нареченою? Так! Сюрприз! Сьогодні був на випуску офіцерів Національного університету оборони України. Дуже гідне видовище - чимало бойових командирів закінчили навчання і тепер готові до генеральських зірок, які вони, впевнений, коли-небудь заслужать! Ось два випускники, які навчалися в одній групі - Сергій Собко й Олег Барката з близькими людьми. Сьогодні 128-у гірничо-піхотну бригаду, якою командує Собко перейменували на гірничо-штурмову, тому подвійне свято. Обіцяють підвищення забезпечення і красивий знак едельвейса. Сергій двічі навчався за кордоном, торік закінчив командно-штабний коледж у США, а вже після нього - вищий український військовий університет. Поруч із Сергієм - його батько і його наречена - Марина Комарова - так, так, волонтер, так, вона, яку ми дуже поважаємо! Вітаю від щирого серця! Це радісна новина", - написав він.

Комбриг 128-ї гірничо-штурмової бригади Сергій Собко заручився з відомим волонтером Мариною Комаровою 01

"Крайній зліва на фото - лейтенант 128-ї бригади Семен Салатенко, який вчора в Києві завершив військові курси англійської мови в Києві (і отримав найвищий бал у групі), прийшов привітати комбрига, який виклопотав своїм взводний навчання в тих містах, де їм зручно. Праворуч - сім'я майора Олега Баркатова, командира батальйону 17-ї танкової бригади. До Олега на випуск теж приїхала родина - дружина, брат Віталій, тато й мама. Отець Ігор Барката - кадровий офіцер, продовжує службу як викладач. Завдяки грамотній інформації , котру зібрали Ігор і курсанти військового інституту в Харкові ми підготували статтю про бій Олега на опорному пункті "Сергій" у 2015-му. Наша армія сильна, тому що такі офіцери обіймають командні посади в бойових частинах. Велика честь була потиснути руку випускникам університету і викладачам університету, серед яких є чимало справжніх ентузіастів військової справи. Армія має майбутнє. Вітаю від щирого серця Сергія і Марину! Чудова пара!" - резюмував Бутусов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3069337
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору