EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  11209  27

 Порошенко закликав главу ЄБРР Чакрабарті "подвоїти обсяги фінансування проектів та розширити сфери їх впровадження в Україні". ФОТО

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

У повідомленні зазначається: ""У нас є велика історія співпраці між Україною та ЄС. Сьогодні відкрито Бескидський тунель - найбільший інфраструктурний проект в Україні, що реалізований за допомогою міжнародних партнерів, зокрема ЄБРР. Впевнений, що кожного року ми можемо спільно впроваджувати низку великих проектів у різних сферах" - наголосив Президент України.

Співрозмовники обговорили стан та перспективи розвитку партнерства Україна - ЄБРР. Глава Української держави закликав Президента ЄБРР подвоїти обсяги фінансування проектів та розширити сфери їх впровадження в Україні.

Окремо Президенти обговорили реалізацію реформ в банківській сфері, енергетиці та енергоефективності.

Співрозмовники зауважили, що засідання Національної інвестиційної ради, що відбудеться 25 травня, має стати важливою подією для представлення результатів реформ іноземним інвесторам та залучення інвестицій для економічного розвитку України.

Президент Європейського банку реконструкції та розвитку наголосив на готовності й надалі підтримувати Україну на шляху впровадження структурних реформ в економіці".

Порошенко закликав главу ЄБРР Чакрабарті подвоїти обсяги фінансування проектів та розширити сфери їх впровадження в Україні 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3068030
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору