EN|RU|UK
 Політика України
  6422  16

 МінТОТ не реалізував жодного міжнародного проекту за 2 роки існування, - організація переселенців "Мій.дім.юа". ІНФОГРАФІКА

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб змогло розробити лише 5 документів сумнівної якості без наміру подальшої реалізації.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення організації переселенців "Мій.дім.юа" у Facebook.

"2 роки МінТОТ... що зроблено?... За сприяння дружніх організацій ми підготували інфографіку "життя" МінТОТ. Досить часто ми чуємо нарікання від друзів і партнерів на неспроможність МінТОТ. Але далі розмов ми не йдемо... чому?... Скільки ще потрібно часу? Досить! Ми організація переселенців. Ми не залежимо ні від донорських коштів, ні від держави. Наше головне завдання - змусити органи влади реагувати на виклики", - йдеться в повідомленні.

"На четвертому році війни Україна не може вибудувати ефективну політику щодо внутрішньо переміщених осіб, непідконтрольних територій та реінтеграції Донбасу. Про що прямо свідчить резолюція ПАРЄ", - зазначили в організації переселенців.

Згідно з інфографікою організації, глава міністерства Вадим Черниш є кумом депутата Олександра Третьякова (БПП), зловживає принципом єдиноначальності, делегує керівнику патронатної служби права "ретранслювати волю" підлеглим усупереч Закону "Про державну службу". "Мій.дім.юа" стверджує, що "волюнтаристські рішення мають ознаки підозрілого лобізму та можливої ​​розтрати", а також, що йому притаманні "дрібна мстивість, страх конкуренції та критики". 38% співробітників МінТОТ звільнилися.

За два роки існування МінТОТ не було реалізовано жодного міжнародного проекту, не було подано до Верховної Ради жодного законопроекту, а також не залучено кошти в трастовий фонд. Також не виконується план щодо Донбасу, план заходів щодо Криму не забезпечений засобами, неякісна стратегія щодо внутрішньо переміщених осіб не зможе виконуватися.

У громадській організації наголошують, що лише за 2 роки МінТОТ зміг розробити 5 документів сумнівної якості без наміру подальшої реалізації.

Рік відомство не може виконати вимоги KFW (німецький банк KFW - перший і поки єдиний донор, готовий допомогти у вирішенні найгострішої з проблем українських ТПО. - Ред.) і відпрацювати принципи організаційної моделі проекту. За успішної реалізації KFW потенційно здатний розширити співпрацю до $500 млн. Але цього ніколи не станеться за відсутності успішних проектів.

За інформацією "Мій.дім.юа", на сході у співробітників немає авто, щоб їздити вздовж лінії розмежування та на КПВВ. Але для Вадима Черниша придбано седан за 1 млн грн. Зроблено ремонт кабінету Міністра та встановлено кодовий замок на вході. Навчання персоналу МінТОТ провалено: постійна зміна кадрів, відсутність системності, навчання тих, хто не дуже потрібен на робочому місці, або відрядження за кордон наближених.

МінТОТ не реалізував жодного міжнародного проекту за 2 роки існування, - організація переселенців Мій.дім.юа 01
МінТОТ не реалізував жодного міжнародного проекту за 2 роки існування, - організація переселенців Мій.дім.юа 02

МінТОТ не реалізував жодного міжнародного проекту за 2 роки існування, - організація переселенців Мій.дім.юа 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3061960
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору