EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  9066  8

 У рамках проекту "Браття Українці" в Станиці Луганській стартує тур оркестру ЗСУ та лідера гурту "Шабля" Донбасом. ФОТО

Завтра стартує патріотично-мистецький проект "Браття Українці", в рамках якого відбудеться концертний тур автора офіційного гімну АТО пісні "Браття Українці" лідера гурту "Шабля" Вови Гейзера із Заслуженим, академічним, зразково-показовим оркестром Збройних сил України зоною АТО.

Про це йдеться на сайті проекту, передає Цензор.НЕТ.

"Патріотично-мистецький проект "Браття Українці" - це проведення культурно-мистецьких заходів на території України та українськими діаспорами Європи, Канади, Австралії та США протягом 2018-2020 років з ініціативи автора офіційного гімну АТО лідера гурту "Шабля" Вови Гейзера, за підтримки Генерального штабу Збройних сил України, Міністерства оборони України, ТОВ "Перемога Рекордс", інших комерційних структур і державних відомств", - йдеться в описі проекту.

За словами організаторів, перший етап проекту на 2018-2019 рік передбачає, зокрема, концертний тур автора офіційного гімну АТО пісні "Браття Українці" лідера гурту "Шабля" Вови Гейзера із Заслуженим, академічним, зразково-показовим оркестром Збройних сил України зоною АТО, військовими частинами, полігонами, ліцеями та університетами України, начальник оркестру, художній керівник, полковник Ігор Биковський.

У рамках проекту Браття Українці в Станиці Луганській стартує тур оркестру ЗСУ та лідера гурту Шабля Донбасом 01

Цей концертний тур стартує завтра. Перший концерт у рамках туру відбудеться завтра о 15:30 в районному будинку культури в Станиці Луганській. Також у рамках туру ще один концерт відбудеться 19 квітня о 17:00 у концертному залі Бахмутського коледжу ім. Івана Карабиця.

У рамках проекту Браття Українці в Станиці Луганській стартує тур оркестру ЗСУ та лідера гурту Шабля Донбасом 02

Також проект передбачає зйомку хроніко-документального фільму "Браття Українці" в зоні проведення АТО про бойові будні захисників України і життя в мирній зоні, подальшу презентацію фільму на території України і за її межами.

Крім того, в рамках проекту планується проведення мистецьких зустрічей з українськими активістами, волонтерами, ветеранами та учасниками бойових дій, українським студентством, проведення до Дня Незалежності України Першого міжнародного фестивалю "Браття Українці" серед дітей та юнацтва, проведення рок-фестивалю "Браття Українці" за участю молодих, відомих українських і зарубіжних виконавців восени 2018 року, проведення патріотичних флеш-мобів, спортивних змагань, семінарів та майстер-класів тощо.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3061539
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору