EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  19608  47

 Публікація "Нового времени" щодо закупівлі БМП-1 є брехнею та інформаційною диверсією, - "Укроборонпром". ФОТОрепортаж

ДК "Укроборонпром" спростовує і називає маніпулятивною, брехливою та бездоказовою інформацію видання "Новое время" щодо закупівлі українською стороною бойових машин БМП-1 у польської компанії "Wtorplast".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Укроборонпрому.

"Видання "Новое время" опублікувало маніпулятивну, брехливу та бездоказову інформацію щодо окремих аспектів співпраці ДК "Укроборонпром" з європейськими партнерами. Стаття, яка нібито вказує на зловживання в процесі закупівлі українською стороною бойових машин БМП-1 у польської компанії "Wtorplast", містить перекручені факти, а низка її тверджень не відповідають дійсності", - йдеться в повідомленні.

Публікація Нового времени щодо закупівлі БМП-1 є брехнею та інформаційною диверсією, - Укроборонпром 01

"Інформація про те, що компанія "Wtorplast" начебто придбала ці машини за 20 тисяч євро, після чого продала їх Україні за $205 тисяч є суцільною брехнею. Її поширення цим виданням виглядає як інформаційна диверсія проти військово-технічного співробітництва України та Польщі, яке значно розширилось з моменту військової агресії Росії. Наголошуємо, що усі закуплені Україною бойові машини БМП-1АК зібрані не пізніше 2016 року ліцензованим підприємством на території ЄС. Усі використані вузли та агрегати пройшли відповідний ремонт і стендові випробування у відповідності до вимог ISO та технічних норм ЄС. Якість машин підтверджена триступеневою перевіркою, здійсненою зокрема і представниками Міноборони України на етапі передконтрактної роботи. Крім того, компанія "Wtorplast" надає кількарічну гарантію на усі поставлені вироби. Твердження видання "Новое время" про закупівлю Україною "списаних машин" є відвертою дезінформацією", - заявили в Укроборонпромі.

Публікація Нового времени щодо закупівлі БМП-1 є брехнею та інформаційною диверсією, - Укроборонпром 02

"Вартість угоди між українською та польською компаніями на поставку БМП-1АК не може бути розголошена згідно з умовами контракту. Однак наголошуємо, що вона значно нижча, аніж аналогічні пропозиції на світовому ринку, та значно нижча, ніж вказана у статті. Закупівля БМП-1АК саме за такою ціною досягнута винятково через стратегічні та добропорядні взаємини України та Польщі. Немає жодних підстав вважати, що ціна на БМП-1АК є завищеною. Наголошуємо, що закупівлю бойових машин здійснено у відповідності до Державного оборонного замовлення в інтересах Міноборони України. У рамках Державного оборонного замовлення встановлено граничні норми прибутковості, зокрема на імпортні операції - до 2% від суми контракту. Отже, згадану угоду реалізовано ДК "Укрспецекспорт" із дотриманням усіх законодавчих і правових норм України, Польщі та Європейського Союзу", - додали в концерні.

Публікація Нового времени щодо закупівлі БМП-1 є брехнею та інформаційною диверсією, - Укроборонпром 03

"Також на ДП "Житомирський бронетанковий завод" здійснено технічне доопрацювання отриманої із Польщі техніки, зокрема встановлено маскувальне обладнання. Ці дії здійснили у відповідності до встановлених Міноборони України норм рентабельності - у межах  1%, тобто фактично на рівні собівартості. Твердження видання "Новое время" про ціну на вказані роботи у $40 тисяч за одиницю також є брехнею, адже реальна вартість цих робіт на підприємстві у кілька десятків разів нижча. Концерн наголошує, що публікація видання "Новое время" є неправдивою та маніпуляційною. Вимагаємо у видання опублікувати наведену прес-службою Концерну інформацію, а також вибачитися за брехню перед читачами та працівниками оборонно-промислового комплексу України, які забезпечили українську армію надійною, якісною технікою, якої гостро бракує на передовій", - акцентували в Укроборонпромі. 

"Аби переконатися у справедливості наведених тез, пропонуємо представникові видання "Новое время", а також усім зацікавленим ЗМІ відвідати військову частину, де експлуатують згадані БМП-1АК. Там можна буде на власні очі переконатися у високій якості і надійності техніки, якою представники ДК "Укроборонпром" забезпечили українських воїнів. У свою чергу, польська компанія Wtorplast звернулася до видання "Новое время" щодо поставки БМП-1 до "Житомирського бронетанкового заводу". Wtorplast зазначає, що інформація, яка була опублікована у статті, не відповідає дійсності і має на меті зірвати важливий міждержавний контракт, завдати шкоди діловій та комерційній репутації, а також має всі ознаки недобросовісної конкуренції. Компанія закликає опублікувати відповідні спростування, в іншому випадку, залишає за собою право звернутися до суду для захисту своєї репутації" , - резюмували в концерні.

Публікація Нового времени щодо закупівлі БМП-1 є брехнею та інформаційною диверсією, - Укроборонпром 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3060683
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору