EN|RU|UK
 Київські новини, Фоторепортаж
  7679  17

 У Києві викрито комунальне підприємство, яке постачало в столичні школи неякісні продукти харчування. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №9 викрили комунальне підприємство, посадові особи якого привласнювали державні кошти за рахунок поставок неякісних продуктів харчування в київські школи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.4 ст.191 КК України в одному з районів столиці встановлено комунальне підприємство, посадові особи якого, з метою отримання матеріальної вигоди, документально оформляли придбання якісного масла, а фактично закуповували товар, виготовлений із неякісної сировини. При цьому, фігуранти здійснювали заміну документів на продукти харчування, зазначаючи в податковому обліку не тих постачальників, які були вказані в первинних документах підприємства. За допомогою таких компаній, які використовувалися в ланцюгах поставок, здійснювалася націнка товару на 30-40%.

У зв'язку з тим, що це підприємство неодноразово ставало переможцем тендерів з організації шкільного харчування і на підставі рішень суду були проведені обшуки компанії-фігуранта і огляди в кількох столичних школах, в які поставляли такі продукти, а також обшуки на підприємствах, які вказані в ланцюзі поставки товарів.

За результатами проведених заходів було встановлено, що в шкільних їдальнях наявне масло з ознаками того, що воно зроблено з неякісної сировини.

Експертиза зазначеної продукції, проведена експертами за матеріалами ДП "Укрметртестстандарт", показала, що ця продукція не є маслом, бо вміст в ній немолочних жирів становить 93% від загального вмісту жирів, вміст транс-ізомерів олеїнової кислоти становить 4,5%, а вміст транс - ізомерів ненасичених жирних кислот становить більш як 5%.

Протягом 2016-2017 років підприємством було закуплено такого продукту на суму понад 4 млн грн, чим завдано збитків державним інтересам.

Розслідування кримінального провадження триває.

У Києві викрито комунальне підприємство, яке постачало в столичні школи неякісні продукти харчування 01
У Києві викрито комунальне підприємство, яке постачало в столичні школи неякісні продукти харчування 02
У Києві викрито комунальне підприємство, яке постачало в столичні школи неякісні продукти харчування 03
У Києві викрито комунальне підприємство, яке постачало в столичні школи неякісні продукти харчування 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3059790
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору