EN|RU|UK
 Політика України
  8725  21

 Американська делегація на чолі з сенатором Портманом побувала на Донбасі, - Жебрівський. ФОТО

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський оприлюднив інформацію про візит у Донецьку область делегації зі США.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Жебрівський зазначив: "Зустрівся з делегацією США на чолі з Сенатором Сенату США Робертом Портменом та Марі Йованович, Надзвичайним і Повноважним послом США в Україні.

Говорили, в основному, про безпекову складову в області, а також гуманітарну ситуацію на території, окупованій агресором, та вздовж так званої лінії розмежування.

Зазначив, що ініціатива Президента України Петра Порошенка щодо введення на окуповану територію миротворчих військ (так званих голубих шоломів) зможе бути реалізована лише за підтримки міжнародної спільноти, зокрема і США - усі разом маємо примусити Путіна виконати міжнародні зобов’язання та примусити його до миру.

Сенатор Портмен не вперше в Україні, тому добре знає, що тут відбувається. Подякував йому за підтримку нашої країни та лобіювання (у найкращому розумінні цього слова) її інтересів у Сенаті США.

Наголосив, що Україна опирається путінській Росії, по суті, захищаючи цивілізований світ та його цінності - демократію, свободу й рівність. І платить за це високу ціну - життям своїх громадян. Світ це розуміє і надає Україні свою всебічну підтримку.

Торкнулися й економічних проблем. Зокрема, проблеми інвестування в економіку області. Запевнив пана Портмена, що захист іноземних інвестицій розглядаю як свої особисті зобов’язання та відповідальність. Обговорили з Робертом Портменом можливість ознайомчого приїзду на Донеччину бізнесменів зі штату Огайо, структура економіки якого подібна до економіки Донецької області.

"Україна має усі шанси бути успішною, - зазначив сенатор, - тут є традиції, промисловість, величезний людський потенціал". Подякував йому за таку оцінку, додавши, що українське майбутнє - у цивілізованому світі, заснованому на системі спільних цінностей поваги до людини, її гідності та свободи".

Американська делегація на чолі з сенатором Портманом побувала на Донбасі, - Жебрівський 02
Американська делегація на чолі з сенатором Портманом побувала на Донбасі, - Жебрівський 03
Американська делегація на чолі з сенатором Портманом побувала на Донбасі, - Жебрівський 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3059635
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору