EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  11790  31

 30% вулиць Вилкового підтоплено через паводок на Дунаї, - райрада. ФОТО

Дунай підтопив вже третину території міста Вилкове Кілійського району Одеської області.

Про це голова Кілійської районної ради Павло Бойченко повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Вилкове. Ситуація на 9:30. За ніч рівень води піднявся ще на 10 см і досяг позначки 181 см. Вітер з моря близько 20 метрів на секунду, висока хвиля. Підтоплено близько 30% вулиць міста. У будинках води поки немає. Будуть солитися тимчасові кладки. З продуктами харчування проблем немає. У разі необхідності підготовлені місця для розміщення людей. Ситуація на 15.30. Вітер стих. Рівень води знижується", - розповів Бойченко.

30% вулиць Вилкового підтоплено через паводок на Дунаї, - райрада 01
30% вулиць Вилкового підтоплено через паводок на Дунаї, - райрада 02
30% вулиць Вилкового підтоплено через паводок на Дунаї, - райрада 03

Як повідомляється на офіційному сайті ДСНС із посиланням на дані Укргідрометцентру, станом на 8.00 1 квітня рівень води р.Дунай в Вилковому дорівнював 182 см над нулем поста, тоді як станом на ранок 30 березня становив лише 160 см.

На 8 год. 1 квітня рівень води р. Дунай - м. Вилкове дорівнював 182 см над нулем поста.

1 - 2 квiтня у зв"язку з очiкуваними дощами та сніготаненням можливе підвищення рiвнiв води над рiвнями на 8 год. 30 березня:

- в нижній течії р.Боржава - 2,0-2,5 м, з виходом води на заплаву, часткове затоплення сільгоспугідь ряду прирічкових сіл, автодоріг місцевого значення;

- на ділянці Тиси В.Бичків - Вилок, у нижніх течіях Ужа та Латориці 1,5-2,0 м, з виходом води на заплаву;

- рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.), у верхів'ях та середніх течіях річок Закарпаття 0,5-1,5м;

- рiчках басейнів Прип'яті, Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) на 0,2-0,7м, вихiд води на заплаву, можливе досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих госпспоруд (Ратнiвський р-н Волинської обл.)

Можливе утворення значного місцевого стоку з додатковими підтопленнями та зсувів перезволоженого ґрунту.

У зв'язку з продовженням розвитку весняного водопілля та опадами, 2 квітня на річках басейнів Прута та Сірета очікується подальший підйом рівнів води на 0,2 - 0,7 м над поточними рівнями, без негативних наслідків.

1 – 5 квітня на р. Дунай біля м. Вилкове (Одеська обл.) внаслідок проходженням хвилі весняного водопілля та нагінного вітру очікується збереження небезпечних рівнів води в межах 160-170 см ( при 155 см підтоплення понижених незаселених ділянок міста). На 8 год. 30 березня рівень води р. Дунай м. Вилкове дорівнює 160 см над нулем поста.

3 – 5 квітня на українській ділянці,у зв’язку з проходженням хвилі весняного водопілля очікується подальше підвищення рівнів води з досягненням небезпечної позначки 535 см над нулем поста, при якій починається підтоплення причалів № 1-5 Ренійського морського торгівельного порту.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3058991
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору