EN|RU|UK
 Події
  71033  274

 "Нацкорпус" зірвав тренінг психологів щодо роботи з представниками ЛГБТ-спільноти в Полтаві. ФОТО

Представники політичної партії "Національний корпус" у Полтаві зірвали тренінг організації TERGO для психологів, присвячений особливостям роботи з представниками ЛГБТ-спільноти.

Як розповіла "Громадському радіо" голова TERGO Олена Глоба, націоналісти увірвалися до приміщення, де відбувався захід, пише Цензор.НЕТ.

"Приблизно 15 людей увірвалися зранку, на початку тренінгу. Ми зателефонували до поліції. Поки їхала поліція, вони встигли порвати матеріали: наші сертифікати, які ми видаємо учасникам, блокноти для приміток. Поводилися грубо, відбирали телефони, бо активісти намагалися їх знімати. Поліція вивела цих скандалістів", - розповіла Глоба. Організатори написали заяву в поліцію.

Тренінг "Особливості роботи психолога з представниками ЛГБТ-спільноти" був запланований на п’ятницю і суботу. 18 психологам розповідали про проблеми толерантності й інклюзії, тренерка мала навчати психологів працювати з представниками ЛГБТ-спільноти, зазначила Глоба.

Дві представниці "Національного корпусу" учора взяли участь у семінарі, розповів "Громадському радіо" представник партії у Полтавській області Станіслав Пєєв. "Виходячи з того, що вони розповіли, ми зрозуміли, що сьогодні нам треба туди прогулятися. Максимально запросили всіх, кого знаємо. Виходячи з того, що там були дві активістки ЛГБТ-спільноти, також сьогодні планувався приїзд ще кількох із Києва, ми все ж таки вирішили туди пройтися, щоб на другий день такого не було", - розповів представник "Національного корпусу".

На запитання, чи пошкодили націоналісти матеріали, Пєєв відповів: "Щось подібне до того було". "Щодо порваних матеріалів, там був не один десяток людей, за них не відповідаю. Деякі учасники могли це робити і робили. Були люди, які розкидали на підлогу агітматеріали", - зазначив Пєєв. За його словами, поліція записала номери телефонів та імена націоналістів і операторів, які знімали напад.

Нацкорпус зірвав тренінг психологів щодо роботи з представниками ЛГБТ-спільноти в Полтаві 01

Нацкорпус зірвав тренінг психологів щодо роботи з представниками ЛГБТ-спільноти в Полтаві 02

Фото з сторінки полтавського "Національного корпусу" у Facebook.

Нацкорпус зірвав тренінг психологів щодо роботи з представниками ЛГБТ-спільноти в Полтаві 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3058943
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору