EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  1097  0

 Воїн 93-ї бригади Віктор Максимов загинув 30 березня унаслідок вибуху невідомого пристрою в зоні АТО. ФОТО

Солдат 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади Віктор Максимов загинув 30 березня унаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Вчора, 30 березня, в Донецькій області від несумісних із життям поранень, отриманих під час вибуху на невідомому вибуховому пристрої, загинув Віктор Олександрович Максимов, 1984 року народження, житель міста Дніпро, солдат 93-ї окремої механізованої бригади.

Віктор Олександрович Максимов народився 9 травня 1984 року. Брав участь в антитерористичній операції з 2014 року. До війни працював у правоохоронних органах, мав вищу освіту.

"З глибоким сумом повідомляємо, що вчора Україна втратила ще одного вірного сина. Під час виконання бойового завдання загинув солдат 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади Віктор Максимов. Сталося це приблизно о 13:00 у п'ятницю, 30 березня, в Донецькій області. Солдат Віктор Максимов зазнав несумісного з життям поранення унаслідок вибуху невідомого пристрою. ...У підрозділі, де служив загиблий воїн, згадують Віктора як справжнього чоловіка, людину безстрашну, водночас доброзичливу і веселу. Він мав плани на літо, сумував за дружиною і маленькою дочкою. Проте запланованому не судилося справдитися... Командування 93-ї окремої механізованої бригади висловлює щирі співчуття дружині Віктора Максимова, його рідним і близьким. А бойові побратими обіцяють, що путінські бойовики заплатять за життя Віктора щонайменше в десятикратному розмірі. Вічна слава герою!" - йдеться в повідомленні на сторінці 93-ї бригади у Facebook.

Воїн 93-ї бригади Віктор Максимов загинув 30 березня унаслідок вибуху невідомого пристрою в зоні АТО 01
Воїн 93-ї бригади Віктор Максимов загинув 30 березня унаслідок вибуху невідомого пристрою в зоні АТО 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3058901
 
 
 
 
 
 вгору