EN|RU|UK
 Курйози, Події, За кордоном
  26954  121

 Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу. ФОТО

Співробітники МНС Росії беруть участь у молебнях з проханням до Всевишнього послати або припинити випадання опадів.

Про це пише  російський блогер Дмитро Чернишов, повідомляє Цензор.НЕТ.

Наприклад, такий молебень відслужили в травні минулого року в російському Кіровграді. У зв'язку з аномальною спекою керівництво 13 загону Федеральної протипожежної служби ухвалило рішення звернутися по допомогу до вищої інстанції - відслужити молебень небесним силам за дарування дощу.

У вересні минулого року, розповідає Чернишов, близько п'яти тисяч рятувальників і пожежників взяли участь у подячному молебні на честь образу Пресвятої Богородиці "Неопалима Купина" в храмі Христа Спасителя в Москві.

Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу 01
Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу 02

Він зазначає, що пожежники і рятувальники особливо шанують православну ікону "Неопалима Купина" і вважають її своєю заступницею і покровителькою. Вони вірять, що святиня оберігає тих, хто присвятили себе справі порятунку від вогню людей і їхнього майна, а також захищає будинки від пожеж і підпалів. "Всього в богослужіннях у РФ минулого року взяли участь майже 18 тисяч співробітників МНС Росії в більш ніж в 1,1 тис. православних храмів Росії", - пише Чернишов.

Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу 03
Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу 04

За його словами священики православних парафій, з якими взаємодіють підрозділи протипожежної служби, завжди із задоволенням відгукуються на прохання про проведення духовних заходів у підрозділах МНС. Після молебнів священнослужителі освячують техніку, службові приміщення, кроплять свяченою водою всіх присутніх. З натхненням на пропозицію взяти участь в молебні відгукуються і самі співробітники. Багато висловлюють бажання, щоб такі заходи стали традиційними.

Крім того, повідомляє Чернишов, в липні минулого року "Святіший Патріарх Кирил і глава МНС РФ Пучков підписали Угоду про співробітництво між Російською Православною Церквою та Міністерством Російської Федерації у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих".

Еменесників у РФ залучають до молебнів за припинення та дарування дощу 05

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3058261
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору