EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  4885  12

 Чотири державні банки прокредитують часткову компенсацію кредитних коштів для домовласників і малого бізнесу в Дніпрі. ВІДЕО

27 березня мер Дніпра Борис Філатов підписав рамковий меморандум із чотирма державними банками. Це - Укргазбанк, ПриватБанк, Ощадбанк та Укрексімбанк. Угода, укладена з фінансовими установами, допоможе впровадити дві нові муніципальні програми, що передбачають часткову компенсацію кредитних коштів для домовласників і малого бізнесу.

Глава Дніпра акцентував на політичній і економічній важливості угоди. Досвід інших українських міст свідчить про успіх і користь таких ініціатив, повідомив Філатов на своїй сторінці у Фейсбуці

...

"Місто зацікавлене у створенні робочих місць, сплаті податків на доходи фізичних осіб, а також у політичній і соціальній стабільності. Люди, які хочуть почати бізнес, але з якоїсь причини не можуть взяти кредит у банку або не здатні платити відсотки за ним, зацікавлені в тому, щоб ці відсотки якимось чином погашалися", - сказав Борис Філатов.

Програми почнуть працювати за кілька місяців. До того часу їх мають ухвалити на найближчих сесіях міськради. Зараз фінансові умови програм перебувають на стадії розробки й обговорення з банками та депутатами міськради.

Завдяки домовленостям у місті запрацює програма надання кредитів домоволодінням, ОСББ та ЖБК для впровадження енергоефективних заходів. Вони зможуть, зокрема, встановлювати енергозберігаюче обладнання та зменшувати витрати на комунальні послуги, а зекономлені кошти направляти на свої потреби.

Ще одна програма передбачає кредитування малого підприємництва. Це стане поштовхом для розвитку бізнесу і створення нових робочих місць.

На пілотний запуск обох програм з міського бюджету планується виділити орієнтовно 10 млн грн.

Чотири державні банки прокредитують часткову компенсацію кредитних коштів для домовласників і малого бізнесу в Дніпрі 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3058029
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору