EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  27005  73

 Українці мають унікальний бойовий досвід, аналогів якому зараз немає у світі, - майор НАТО Кравець. ФОТОрепортаж

Українці мають унікальний бойовий досвід, аналогів якому зараз у світі немає, вважає командир польського військового контингенту НАТО майор Радослав Кравець.

Таку думку майор висловив після спостереження за батальйонними тактичними навчаннями однієї з бригад ОК "Захід" за програмою "Багатонаціональної тренувальної місії - Україна" (JMTG-U) за участю іноземних інструкторів країн - членів НАТО. Навчання відбувалися на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Українці мають унікальний бойовий досвід, аналогів якому зараз у світі немає, - зазначив майор Радослав Кравець. - Під час проведення цих навчань ми виступали спостерігачами. У наші обов'язки входило стежити за тим, наскільки грамотно і коректно українські військові організовують свої навчальні місця, чесно і відповідно до поставлених завдань проводять навчання, наскільки уважно ставляться до питань безпеки. Підводячи підсумок, я ставлю українцям високу оцінку".

Українці мають унікальний бойовий досвід, аналогів якому зараз немає у світі, - майор НАТО Кравець 01

Українці мають унікальний бойовий досвід, аналогів якому зараз немає у світі, - майор НАТО Кравець 02
Українці мають унікальний бойовий досвід, аналогів якому зараз немає у світі, - майор НАТО Кравець 03
Українці мають унікальний бойовий досвід, аналогів якому зараз немає у світі, - майор НАТО Кравець 04

 Скажімо, під час тренувань зі снайперської підготовки поляки вчили новим способам маскування і висунення в заданий район. А наші бійці поділилися знаннями з виявлення важливих і фіктивних цілей у російській живій силі і бойовій техніці, вмінню уникати сучасних російських електронних засобів розвідки, які зараз широко застосовуються окупантами на сході України, - зазначив він.

Грень також розповів, що навчання відбувалися в жорстких погодних умовах: холодний вітер, сніг і аномально низькі температури (до 16 градусів нижче нуля). Крім цього, особливістю цих маневрів стало те, що в складі українських підрозділів були військовослужбовці з країн - членів НАТО.

Загалом, високу здатність до навчання українських військових констатували і представники збройних сил інших держав, які виконують свої місії в Україні. Зокрема старшина роти збройних сил Литви Гентас Вайкшнорас відзначив високу вмотивованість військовослужбовців ЗСУ до захисту своєї Батьківщини і отримання нових знань у плані стандартів співпраці з силами країн - членів НАТО.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3057698
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору