EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  14483  35

 Нацбанк випустить монету на честь Кіборгів. ФОТО

30 січня 2018 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Захисникам Донецького аеропорту" номіналом 10 гривень.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби  НБУ.

"Присвячена мужності і героїзму захисників Донецького аеропорту - кіборгам, які обороняли його протягом 242 днів, що стало символом самовідданої боротьби за територіальну цілісність України", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на аверсі монети розміщено: угорі ліворуч - напис Україна (півколом), під яким рік карбування монети (2018) і малий Державний Герб України; в центрі - стилізована композиція: дві чоловічі руки зі зброєю різних епох, що символізує захисників України різних часів; на дзеркальному тлі написи: ЗА ЧЕСТЬ! ЗА СЛАВУ! ЗА НАРОД !; внизу зліва - номінал 10/гривень на стилізованому фрагменті щита; праворуч - логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України. На реверсі монети розміщено стилізовану композицію із зображенням захисника аеропорту на тлі напівзруйнованої вежі, над якою майорить український прапор; праворуч - прострелена арматура з вертикальними написами: кіборг.

Пам'ятна монета "Захисникам Донецького аеропорту" виготовлена ​​зі сплаву на основі цинку номіналом 10 гривень і тиражем один мільйон штук.

Нацбанк випустить монету на честь Кіборгів 01
Нацбанк випустить монету на честь Кіборгів 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3047255
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору