EN|RU|UK
 Політика України
  25857  62

 Командний пункт 79-ї десантно-штурмової бригади: монітори, ноутбуки, принтери, автоматизовані системи управління. ФОТО

Командний пункт 79-ї десантно-штурмової бригади розташований в зоні АТО, де підрозділи бригади стоять у різних точках, включно з Авдіївською промзоною.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook написав позаштатний радник Президента України Юрій Бірюков.

"Так, це оперативний зал штабу десантно-штурмової бригади. Так, там десятки комп'ютерів, серверів, великих екранів, автоматизованих інформаційних систем управління боєм, комплексних систем розвідки і цілевказівки. Так, майже вся аппратура і програмне забезпечення - це закупівлі за бюджетні гроші", - написав він.

"Ні, це не навчання, не міжнародні центри, не до "приїзду", не "мандрівний набір показухи". Це зона АТО, де підрозділи бригади стоять у різних точках, включно з Авдіївською промзоною. Ні, так не у всіх. А чому? Ось дивіться. Таке обладнання і таке оснащення - його на всіх не закуповують, банально не вистачає фінансового ресурсу. Таке обладнання і таке оснащення не всі бригади замовляють, навіть не дивлячись на те, що вже було 100 500 нарад і показів. Таке обладнання і таке оснащення не всім дають, чітко розуміючи реальні професійні якості керівництва служб різних бригад. І там, де управління бригади працює єдиним організмом, там, де всі командири, заступники, начальники штабів "на місцях", там таке обладнання з'являється і починає працювати. Але не відразу, звичайно, після ретельної, нудної, набридливої роботи комбрига. У цьому випадку - доблесний герой Валерій Курач, комбриг 79-ї", - зазначив позаштатний радник Президента України.

"Скільки років молодий курсант навчається в училищі? Скільки лейтенантів проявляють себе реальними командирами, гідними високих звань і відповідальних посад? Скільки комбатів показали результат після підвищення до заступників комбригів? Яка статистика ефективності нових комбригів, і скільки місяців новому командиру бригади потрібно на формування своєї команди однодумців? Незримо, не завжди очевидно, не завжди правильно (так, ніхто не заперечує), але в армії завжди триває процес відсіювання і пошуку. Це неминучий процес, який дає різні результати. Потрібно враховувати тисячі чинників. І ось результат, він на фотографіях. Чи не єдиний такий штаб, створений в наших бригадах. Але з переглянутих за минулий рік - найкращий. Тому що - ДШБ! Вам здається, що на цих фотках немає нічого видатного, так? А три з половиною роки тому в армії основним методом передачі документів були опечатані флопіки 3.5 дюйма", - резюмував Бірюков.

Командний пункт 79-ї десантно-штурмової бригади: монітори, ноутбуки, принтери, автоматизовані системи управління 01

Командний пункт 79-ї десантно-штурмової бригади: монітори, ноутбуки, принтери, автоматизовані системи управління 02

Командний пункт 79-ї десантно-штурмової бригади: монітори, ноутбуки, принтери, автоматизовані системи управління 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3047085
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору