EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  36075  99

 Запорізька "Іскра", яка випустила новітні станції 80К6Т і МР18, стала ключовим підприємством кластера радіолокації, зв'язку і РЕБ, - Укроборонпром. ФОТО+ВІДЕО

Концерн "Укроборонпром" узявся до створення кластера радіолокації, зв'язку і РЕБ, провідним підприємством якого стане запорізьке підприємство КП "Науковий виробничий комплекс "Іскра".

Як передає Цензор.НЕТ, це рішення прийнято на підставі значних успіхів підприємства, які були досягнуті за останні роки, повідомляє прес-служба держконцерну.

Насамперед, йдеться про значне зростання в 2017 році обсягів реалізації продукції для потреб Міністерства оборони України, який порівняно з 2015 роком зріс увосьмеро. Упродовж року, НВК "Іскра" було завершено розробку і виготовлено дослідні зразки двох нових радіолокаційних станцій 80К6Т і МР18, фінансування яких проведено повністю за рахунок власних коштів. Загальний обсяг фінансування цих станцій становив близько 148 млн грн. Крім того, в 2017 році освоєно виробництво і виготовлено нові види техніки, зазначають в "Укроборонпромі".

Запорізька Іскра, яка випустила новітні станції 80К6Т і МР18, стала ключовим підприємством кластера радіолокації, звязку і РЕБ, - Укроборонпром 01

"Ця та інша діяльність підприємства дала змогу в 2017 році сплатити до бюджетів усіх рівнів понад 222 млн грн. податків, а також збільшити зарплату працівників у 1,8 раз. Зараз середньомісячна заробітна плата у підприємстві становить 11 484,3 грн. Це в 1,7 рази перевищує заробітну плату в середньому по Запорізькій області, і на 15% перевищує середній рівень оплати праці по м.Києву. З огляду на ці та інші успіхи, НВК "Іскра" стала ключовим підприємством кластера радиолокації, зв'язку і РЕБ, який зараз проходить стадію формування", - йдеться в повідомленні.

У цей кластер увійдуть провідні підприємства ДК "Укроборонпром" і компанії приватного сектора економіки ДП "Науково-дослідний інститут" Квант-Радіоелектроніка ", ДП "Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем", ДП "Науково-дослідний інститут радіоелектронної техніки", ДП "Новатор", ТОВ "Телекарт-Прилад", ТОВ "Український науково-дослідний інститут комп'ютерних технологій" та інші.

"Поєднання наукових і виробничих потенціалів провідних підприємств країни в галузі радіолокації дасть можливість розробляти нові наукомісткі і високотехнологічні зразки військової техніки", - зазначають в "Укроборонпромі".

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3046863
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору