EN|RU|UK
 Події
  18910  114

 Невідомі перешкоджають передачі державі квартири Клименка у центрі Києва. ФОТО

Сьогодні, 23 січня, співробітники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, виконуючи постанову Печерського суду, спробували взяти в управління квартиру в одному із житлових комплексів міста Києва.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ. За даними джерел, ця квартира належала соратникові Януковича, колишньому міністру доходів і зборів Олександру Клименку.

Згідно з інформацією Держреєстру прав на нерухоме майно власником квартири (квартира 32 (реєстраційний номер 32270199) площею 200,8 кв.м. за адресою: м. Київ, бул. Шевченка, 27 Б) є ТОВ "Компанія з управління активами Ексельсіор".

Квартира була передана в управління Нацагентству постановою Печерського районного суду міста Києва. Згідно зі статтею 129-1 Конституції України, судове рішення є обов'язковим до виконання.

Відповідно до статті 21 Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів" управління нерухомим майном здійснюється Національним агентством шляхом його реалізації або передачі в управління.

Так, 5 січня 2018 року, між Національним агентством і ТОВ "Бізнес-центр навігатор" (код ЄДРПОУ 35121843) було укладено Договір управління активами № 21 від 05 січня 2018 року, згідно з яким Національним агентством квартиру передано управителю.

Однак спробі прийняти квартиру в управління перешкоджають невідомі особи, порушуючи постанову суду і вимоги Закону. Вони чинять опір представникам Національного агентства і Головної військової прокуратури, що є адміністративним правопорушенням відповідно до статті 188-48 Кодексу України.

Крім цього, умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню є злочином відповідно до статті 382 Кримінального кодексу України.

Невідомі перешкоджають передачі державі квартири Клименка у центрі Києва 01
Невідомі перешкоджають передачі державі квартири Клименка у центрі Києва 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3046145
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору