EN|RU|UK
 Економіка, Фоторепортаж
  2851  7

 У Києві припинено діяльність конвертаційного центру з оборотом понад 282 млн гривень. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції Києва припинили діяльність конвертаційного центру, оборот якого перевищив 282 млн гривень.

Як розповіли Цензор.НЕТ у ДФС, це вже четвертий конвертаційний центр, ліквідований в столиці з початку року.

У рамках розслідування кримінального провадження у ч.5 ст.27 і ч.3 ст.212 КК України, була встановлена ​​група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з формування незаконних витрат і переведення безготівкових коштів у готівку.

Для ведення незаконної діяльності фігуранти використовували підконтрольні фіктивні підприємства, які займаються продажем цінних паперів. На їхні рахунки компанії  замовники послуг перераховували грошові кошти як оплату за цінні папери (векселі, акції, інвестиційні сертифікати), які в подальшому конвертувалися в готівку і разом з підробленими первинними документами передавалася клієнтам за вирахуванням 3,5-4% (операції без ПДВ), які служили винагородою за надання незаконних послуг.

Встановлено, що протягом 2017 року фігурантами було проконвертовано понад 282 млн гривень.

У Києві припинено діяльність конвертаційного центру з оборотом понад 282 млн гривень 01

За результатами 9 обшуків, проведених в офісних приміщеннях, квартирах фігурантів і приміщеннях, які використовувалися учасниками конвертаційного центру, вилучено 29 печаток фіктивних СГД, чорнові записи, бухгалтерські та первинні документи, що підтверджують їхню злочинну діяльність, електронні носії інформації, мобільні телефони та комп'ютерну техніку.

 У Києві припинено діяльність конвертаційного центру з оборотом понад 282 млн гривень 02

У Києві припинено діяльність конвертаційного центру з оборотом понад 282 млн гривень 03

Крім того, з метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків на розрахункові рахунки 10-ти транзитно-конвертаційних підприємств накладено арешт.

Тривають слідчі дії.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3045517
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору