EN|RU|UK
 Політика України
  3451  8
Матеріали за темою:

 Офіцер колишнього 40-го ОМПБ "Кривбас" Брехаря уклав контракт на написання книги в рамках проекту "Моя війна", - Бутусов. ФОТО

Офіцер колишнього 40-го ОМПБ "Кривбас" Юрій Брехаря за затвердженим планом почне роботу над книгою і завершить роботу протягом декількох місяців. Книга буде видана у великій серії військових мемуарів "Моя війна".

Про це на своїй сторінці в Facebook  написав головний редактор "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов.

"Сьогодні уклали договір на написання книги з серії "Моя війна" з одним з найвидатніших піхотних командирів російської-української війни - Юрієм Брехарею, ветераном боїв 40-го батальйону, який провів просто зразковий і один з найуспішніших боїв, розгромив ударний загін російських найманців, який атакував переважаючими силами опорний пункт "Зеніт".

"8 лютого  2015-го під Дебальцевим. 20 серпня 2014-го Юрій також брав участь в бою з танками противника на опорному пункті 40.03 під Іловайськом", - написав він.

"Брехаря до війни - системний аналітик "Приватбанку", після військової кафедри став професійним піхотним командиром, дослужився до командира роти, удостоєний ордена. Його досвід безцінний. З огляду на те, що з армії звільнилася велика частина досвідчених бійців, які отримали досвід 14-15-го, війна з РФ в майбутньому також буде заснована на мобілізації і заклику добровольців, і саме вони знову будуть нести на собі основний тягар бойових дій. Путіна зупинила готовність народу України до мотивації і війни. Тому вкрай важливо детально вивчити з чим стикаються мобілізовані, вивчити досвід створення боєздатних військових колективів, досвід успішних і неуспішних боїв", - підкреслив головний редактор Цензор.НЕТ.

"Сьогодні ми уклали договір, що Юрій за затвердженим планом почне роботу над книгою, і завершить роботу протягом декількох місяців. Книга буде видана у великій серії військових мемуарів "Моя війна" - війна очима учасників, перевірена інформація, яка повинна бути викладена компетентно і відповідально. 

До текстів готуємо карти, фотографії. На цю роботу буде виділено певне скромне фінансування за рахунок пожертвувань меценатів, готових підтримати кристалізацію бойового досвіду. Історія незалежної сучасної України починається з історії війни. Ще раз звертаюся до українських воїнів, які мають системний погляд на війну і пройшли різні бойові операції - пишіть, будемо обговорювати створення вами книг, зроблю допомогу в написанні, редагуванні, видавництві та розповсюдженні в рамках серії "Моя війна".

На цей  момент завершується робота і готуються до друку книги офіцера 79-ї бригади Олексія Пайкіна, який брав участь в операції захисту держкордону в секторі "Д", артилериста 55-ї бригади Геннадія Харченка, який зараз продовжує службу в полку Нацгвардії "Азов ", а також глибоке і детальне дослідження Іловайської операції Романа Зіненка, добровольця полку МВС "Дніпро", - резюмував Бутусов.

Офіцер колишнього 40-го ОМПБ Кривбас Брехаря уклав контракт на написання книги в рамках проекту Моя війна, - Бутусов 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3044763
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору