EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж, За кордоном
  1799  18
Матеріали за темою:

 Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар. ФОТОрепортаж

У суботу, 13 січня, перед посольством Російської Федерації в Берліні відбулась акція на підтримку кримських татар. Її учасники також вимагали звільнення інших ув'язнених Кремля.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, ініціатор та організатор пікету - Форум російськомовних європейців. Один із його лідерів - російський соціолог, який живе в Німеччині, Ігор Ейдман - розповів про те, що акцію планували давно.

"Ми, хоч нас і небагато, вважаємо своїм обов'язком показати, звичайно, не російському посольству, якому наплювати, а німцям, які бачать нас, що ситуація безпрецедентна, про неї не можна забувати; тему потрібно постійно порушувати, зокрема у переговорах із російською владою, та вимагати звільнення політичних в'язнів кримськотатарських, звільнення Криму від російської окупації та припинення національних репресій проти кримськотатарського народу", - сказав Ейдман.

Двоюрідний брат Бориса Нємцова називає те, що відбувається з кримськими татарами, "абсолютно безпрецедентною, навіть для нашого важкого і жорстокого часу, ситуацією повзучого геноциду", коли націю позбавили всіх її законних прав, які вона має за всіма міжнародними конвенціями, зокрема про захист прав корінних народів.

"Цілий народ у Європі зазнає національної дискримінації: людей викрадають, убивають, знаходять потім їхні спотворені трупи; людей саджають до в'язниці за політичні переконання, людям забороняють фактично навіть культурно-спортивні заходи - "все сприймається російською окупаційною владою і російської охранкою як спроби сепаратизму, спроби відокремити Крим від Росії, незаконно при цьому захоплений", - говорить Ейдман.

А Європа, Німеччина неначе не помічають, підкреслює експерт. "Це абсолютно обурлива тема, яку необхідно порушити, ткнути ситих европейців у те, що відбувається у них під носом", - пояснює він, чому Форум російськомовних європейців вирішив організувати пікет.

Сам Форум російськомовних європейців організувався у серпні-вересні і зареєстрований наприкінці минулого року. Крім його членів, в акції взяли участь українські та німецькі активісти.

Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 01
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 02
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 03
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 04
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 05
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 06
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 07
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 08
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 09

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3044181
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору