EN|RU|UK
 Політика України
  6388  46

 Глава УГКЦ Святослав Шевчук запропонував Козловському почати спільний науковий проект. ФОТО

Патріарх Української Греко-Католицької церкви Святослав (Шевчук) під час зустрічі з релігієзнавцем Ігорем Козловським запропонував йому спільний науковий проект.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ, передає Цензор.НЕТ.

Проект має показати, як "грубо можуть використовувати релігію, релігійні переконання для досягнення своїх політичних цілей".

"Нам потрібно розкрити різні способи і намагання інструменталізували Церкву. І це ми бачимо не тільки на непідконтрольній території Донбасу, але й тут. Сьогодні Церква має високий рейтинг довіри, якого, на жаль, не мають державні інститути. Ми бачимо дві небезпеки: з одного боку використати Церкву для своїх політичних цілей, з іншого – її дискредитувати", – сказав Патріарх Святослав.

Він розповів, що в УГКЦ підготували спеціальну інструкцію для священнослужителів про те, як поводитися під час передвиборчої кампанії, щоб не дати себе використати. Інший документ: "Про політичну активність мирян". "Духовенство не може займатися політикою, але сумлінні, відповідальні, морально зрілі миряни повинні йти в політику", – пояснив Предстоятель УГКЦ.

Глава УГКЦ Святослав Шевчук запропонував Козловському почати спільний науковий проект 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3044128
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору