EN|RU|UK
 Політика України
  3228  50

 Лось в Україні внесений до списку червонокнижних тварин, полювання на нього заборонене, - Семерак. ДОКУМЕНТ

Лось європейський внесений до Червоної книги України. Відтепер полювання на нього карається законом.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook повідомив міністр екології Остап Семерак.

"Мін’юст в останні дні грудня зареєстрував наказ Мінприроди про внесення змін до Переліку видів тварин, що заносяться до Червоної книги України. Буквально щойно отримав юстований документ. Відтепер лось європейський в Україні належить до червонокнижних тварин і увага! полювання на нього карається законом.

Тобто ці 11 місяців боротьби, протистояння, дискусій з науковцями, а подекуди із зоозахисниками точно не були даремними. Це приклад того, як держава і громадянське суспільство, яке має відповідні запити, може ефективно співпрацювати і досягати необхідних результатів. Навіть попри бюрократію, з якою все ще маємо проблеми в нашій країні.

Також ще раз повторюсь, я свідомий того, що занесення лося до Червоної книги не знімає з порядку денного питання поширеного в Україні браконьєрства. Зменшення проявів цього явища залишиться для нас одним із пріоритетних викликів у 2018 році. Маю на увазі і можливий перегляд розмірів штрафів, і ліквідацію застарілої неефективної системи природоохоронного нагляду та контролю, яка є корупційним пережитком минулого і яку давно потрібно ліквідувати замість робити ін’єкції у протез. То вже тема інших наказів та рішень".

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3042876
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору