EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  25538  200

 НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин "Варта", які відправлять у зону бойових дій. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Сьогодні, 28 грудня, чергова партія бронемашин "Варта" з посиленим протимінним захистом передається в розпорядження Міністерства оборони та Національної гвардії України.

Про це повідомив Цензор.НЕТ директор конструкторсько-виробничого підприємства "Українська бронетехніка" Олександр Кузьма.

...

НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 01

"Сьогодні ми здаємо чергову партію для Нацгвардії і Міністерства оборони України вчасно. Ці автомобілі відправляються відразу в зону бойових дій. Попередня партія автомобілів вже понад півроку експлуатується успішно. У багатьох автомобілів вже пробіг від 15 до 30 тисяч кілометрів. Для броньовика це дуже хороший пробіг. Кожен автомобіль проходить заводські випробування мінімум 150 кілометрів по бездоріжжю і 500 кілометрів по шосе", - заявив директор підприємства.НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 02

"Варта" - бронемашина з посиленим протимінним захистом класу MRAP (mine resistant ambush protected. - Ред.). Цей автомобіль здатний захистити екіпаж під час вибуху на міні 6 кг (у тротиловому еквіваленті) як під колесом, так і під днищем", - відзначає директор підприємства"Українська бронетехніка".

НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 03

НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 04
НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 05
НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 06

"У нашій компанії багато співробітників, які пройшли службу в зоні бойових дій. Тому їх головна мета - зробити якісний продукт для військових, які нас захищають. Наше підприємство посилило технологічний процес, завдяки чому можемо здавати автомобілі набагато раніше", - зазначив Кузьма.

НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 07

За словами директора підприємства, "Українська Бронетехніка" зробила все можливе, щоб достроково здати першу партію автомобілів "Варта" для Міноборони на півроку раніше.

НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 08
НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 09

"Якщо порівнювати ці автомобілі за якістю і ціною з іноземними виробниками, то за якістю "Варта" значно краще. Це пояснюється також підвищеними вимогами наших військових в зоні АТО. На кожному етапі ми цей автомобіль спільно (з військовими. - Ред.) розробляли і модернізували. І зараз, можна сказати, що аналогів такого автомобіля немає. Якщо порівнювати за ціною, то "Варта" мінімум в два рази дешевша, ніж іноземні зразки", - зазначив Кузьма.

НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 10

НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 11

Директор підприємства нагадав, що "Українська Бронетехніка" спільно з Нацгвардією розробила новий вид бронеавтомобіля "Варта-Новатор", який буде використовуватися для спецпідрозділів Нацгвардії. Минулого тижня він успішно пройшов демонстраційні випробування.

НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин Варта, які відправлять у зону бойових дій 12

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3041926
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору