EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  2940  4
Матеріали за темою:

 У Навчальному центрі ВМС України відкрито клас із тренажерним комплексом судноводіння. ФОТО

У Навчальному центрі Військово-Морських Сил ЗС України, що на Миколаївщині, відбулося урочисте відкриття навігаційного класу, обладнаного тренажерним комплексом судноводіння, та класу корабельної енергетичної установки.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Дані класи призначені для проведення навчання курсантів, а також відпрацювання навичок несення вахти в електромеханічній бойовій частині, на центральному посту енергетики і живучості корабля, несення вахти сигнальниками, рульовими, радіометристами та операторами радіолокаційних станцій.

У Навчальному центрі ВМС України відкрито клас із тренажерним комплексом судноводіння 01

Дані тренажери створюють звукове середовище, що відповідає умовам плавання. Система дозволяє імітувати шум вітру, роботу двигуна залежно від ходу, шум якірного ланцюга, звукові сигнали власного судна і суден-цілей. Система візуалізації дозволяє відтворювати навколишнє оточення: водний простір, хвилювання моря, обрис берегу, навігаційні споруди, надводні і повітряні судна, що рухаються, берегові об’єкти. Реалістично передаються будь-які погодні умови, різні атмосферні явища, час доби, ефекти видимості і освітлення, відображення, відблиски на воді. Усі етапи швартових, буксирних, пошуково-рятувальних, спеціальних операцій відображаються на візуалізації, що робить тренажери виключно ефективними засобами навчання по спеціальних розділах морської практики.

У зв'язку з окупацією АР Крим одним із пріоритетів українських ВМС є відновлення підготовки за основними флотськими спеціальностями. Відкриття зазначених класів із тренажерним комплексом - ще один важливий крок на шляху до поставленої мети.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3040394
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору