EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  26997  79

 Російська пропаганда в The Times: британська газета афішувала бал "нахімовців" в окупованому Севастополі. ФОТОфакт

Впливове британське видання The Times розмістило на своїх сторінках фотографію так званого російського кадета Нахімовського училища і його подруги, які готуються до балу.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

 Російська пропаганда в The Times: британська газета афішувала бал нахімовців в окупованому Севастополі 01

Фотографія російського агентства ТАСС розміщена в номері газети за 11 грудня під рубрикою "Світ".

Російська пропаганда в The Times: британська газета афішувала бал нахімовців в окупованому Севастополі 02

Фотографія не є ілюстрацією до якогось матеріалу, а лише супроводжується коротким підписом: "Останній штрих. Кадети готуються до балу Нахімовського чорноморського училища, Севастополь. Училище названо на честь Павла Нахімова, відомого адмірала 19 століття".

Російська пропаганда в The Times: британська газета афішувала бал нахімовців в окупованому Севастополі 03

Напис "Росія" на нарукавній емблемі в "кадета"

Журналісти The Times не вказують, що Севастополь є окупованою Росією територією, а "училище" є своєрідним плацдармом для підготовки російських окупантів.

Очевидно, що розмістиши такий знімок на своїх сторінках, впливове британське видання грає на руку російській пропаганді.

Чорноморське вище військово-морське ордена Червоної Зірки училище імені Нахімова засновано в 1937 році. У 1992 році в складі ВМС України на базі училища створено Севастопольський військово-морський ордена Червоної Зірки інститут імені Нахімова, який у 2009 році перетворено в Академію військово-морських сил імені Нахімова. Після окупації Росією Криму 20 березня 2014 року Путін підписав "розпорядження", згідно з яким окупанти привласнили навчальному закладу статус "училища".

The Times - щоденна газета у Великій Британії, одна з найвідоміших світових газет. Виходить друком з 1785 року. В даний час "Таймс" видається в Times Newspapers Limited і цілком належить медіакорпорації News Corporation, головою якої є Руперт Мердок.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3039189
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору