EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  2925  31
Матеріали за темою:

 "Нова філософія судової влади": в Одесі відбулась зустріч із суддями Верховного Суду. ФОТОрепортаж

У рамках судової реформи триває спільний проект вищих навчальних закладів та обраних під час публічного конкурсу нових суддів Верховного Суду "Спасибі, Alma Mater! Чесний суд корінням зі студентства".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, першим навчальним закладом, який організовував зустріч-дискусію з суддями ВС на тему "Верховний Суд - нова філософія судової влади", став Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. А в п'ятницю, 8 грудня, відбулася друга зустріч у будівлі Національного університету "Одеська юридична академія".

За результатами першого публічного конкурсу суддями нового ВС стали адвокати, науковці та судді Одеської юридичної школи. Загалом два навчальні заклади Одеси спільно дали Верховному Суду вісім суддів. Серед них - голова ВС Валентина Данішевська, випускниця університету імені Мечникова.

На зустріч-дискусію з суддями ВС були запрошені юристи, викладачі та студенти навчальних закладів, представники бізнесу, державних і громадських організацій. Мета спілкування - ідентифікація існуючих проблем і побудова кращих варіантів змін до судової влади для того, щоб створити в державі якісно новий суд.

У рамках зустрічі відбулося відкриття фотовиставки-ретроспективи першого публічного конкурсу на посади суддів Верховного Суду. Виставка розповідає про етапи конкурсу: іспит, психологічне тестування, співбесіди з кандидатами, пленарні засідання і урочисту церемонію присяги суддів.

У своєму вітальному слові ректор університету імені Мечникова Ігор Коваль сказав: "Ми пишаємося, що наші випускники також увійшли до складу нового Верховного Суду. (...) Ми сподіваємося, що це буде наступний крок у побудові демократичної, квітучої України, незважаючи на всі ті негаразди, які, на жаль, є наразі в нашому житті, проти яких ми спільно боремося, і я сподіваюся, що ми будемо переможцями в цій боротьбі".

Нова філософія судової влади: в Одесі відбулась зустріч із суддями Верховного Суду 01
Нова філософія судової влади: в Одесі відбулась зустріч із суддями Верховного Суду 02
Нова філософія судової влади: в Одесі відбулась зустріч із суддями Верховного Суду 03

Під час прес-конференції суддів Верховного Суду - випускників Одеської юридичної школи (Всеволода Князєва, Тетяни Анцупової, Олени Білоконь і Єгора Краснова) - були порушені питання судової реформи в Україні, мотивації участі кандидатів у конкурсі до Верховного Суду, роботи суддів щодо відновлення довіри до судової влади, а також питання підготовки першого пленуму ВС.

"Давайте перестанемо ділити суддів на різні професії. Ми єдиний колектив, який пройшов через складні випробування, щоб працювати монолітом і почати новий етап у судочинстві", - сказала суддя Анцупова.

 Нова філософія судової влади: в Одесі відбулась зустріч із суддями Верховного Суду 04

Нова філософія судової влади: в Одесі відбулась зустріч із суддями Верховного Суду 05
Нова філософія судової влади: в Одесі відбулась зустріч із суддями Верховного Суду 06

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3038442
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору