EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  3672  10

 Відбулися перші електронні торги арештованим майном, - Нацагентство з повернення активів.ФОТО + Інфографіка

Від продажу автомобілів на рахунки Нацагентства з розшуку та управління активами, отриманими від корупційних злочинів вже надійшло понад 1,5 млн грн.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сектор комунікацій Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

"Відбулися перші торги арештованим майном, яке Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів передало для реалізації на електронному аукціоні OpenMarket. 20 листопада були успішно реалізовані 3 з 5 транспортних засобів. На сьогодні від продажу автомобілів на рахунки Національного агентства вже надійшло понад 1,5 млн грн. Усі транспортні засоби були реалізовані з підвищенням за стартову ціну в середньому від 10 до 80 тис. грн. У зв'язку з повідомленням Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України 2 транспортні засоби були зняті з реалізації, враховуючи, що станом на дату електронних торгів арешти на них не діяли", - сказано в повідомленні.

"Національне агентство діє в правовій площині і належним чином виконує приписи закону. У разі скасування арешту майна, воно знімається з реалізації", - підкреслив голова Нацагентства Антон Янчук і додав, що одне з ключових завдань відомства на наступний рік - це створення і запуск повноцінної роботи реєстру арештованого майна, що дозволить, зокрема, оперативно отримувати достовірну інформацію про дії арештів у кримінальному провадженні.

Разом з тим, Національне агентство на цьому тижні передало на реалізацію ще 5 транспортних засобів. Електронні торги відбудуться до кінця цього року. Очікуваний обсяг надходжень від їх продажу становить понад 2,5 млн грн.

Відповідно до закону, кошти від реалізації транспортних засобів будуть спрямовані на спеціальний депозитний рахунок.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 р. Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України на підставі судового рішення в кримінальному провадженні передала в управління Національному агентству арештоване майно, серед якого - 22 транспортні засоби.

Інститут реалізації заарештованих в кримінальному провадженні активів, що успішно діє в багатьох країнах світу, передбачений никзою міжнародних актів і його впровадження в Україні було передбачено низкою міжнародних зобов'язань України.

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів на підставі судового рішення здійснює управління активами, на які накладено арешт в кримінальному провадженні, з метою збереження або збільшення їх економічної вартості шляхом:
- передачі активів в управління на підставі договору управління;
- розпорядження - реалізації відповідних активів з подальшим розміщенням коштів на депозитних рахунках у державних банках до закінчення кримінального провадження.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3037273
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору