EN|RU|UK
 Події
  1285  21
Матеріали за темою:

 Кабмін на сьогоднішньому засіданні планує розглянути підготовку проекту Держбюджету-2018 до другого читання в Раді

кабмин правительство уряд

Кабінет Міністрів України на засіданні 1 грудня має намір розглянути підготовку проекту державного бюджету на 2018 рік до другого читання у Верховній Раді, стан виконання завдань, визначених планом дій з корпоративного управління ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз Украіниˮ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з порядком засідання, розміщеним на сайті уряду, такі питання на засіданні представлять міністр фінансів Олександр Данилюк і перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, відповідно.

Кабмін планує затвердити організаційну структуру Державного бюро розслідувань і типовий порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади в Держбюро.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Трубу призначили згідно з чинним законодавством, перешкод для запуску Держбюро розслідувань немає, - Петренко. ВIДЕО

Уряд має намір затвердити новий склад наглядової ради щодо здійснення контролю за використанням та інвестуванням коштів фінансового резерву, призначеного для зняття з експлуатації діючих енергоблоків атомних електростанцій, а також виділити кошти у 2017 році для сплати Україною внеску до Чорнобильського фонду "Укриттяˮ Європейського банку реконструкції та розвитку.

Кабмін планує затвердити новий склад Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі.

Планується затвердити перелік судів, органів і установ системи правосуддя, охорона яких здійснюється підрозділами Національної поліції і Національної гвардії.

Кабмін має намір розглянути меморандум про взаєморозуміння з урядом Об'єднаних Арабських Еміратів про взаємне скасування візових вимог.

Також читайте: Уряд затвердив програми Мінсоцполітики для соціального захисту вразливих категорій громадян

Уряд має намір затвердити концепцію впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах та план заходів щодо її реалізації, затвердити концепцію реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їхніх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Планується затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в сфері надання послуг електронного цифрового підпису і визначається періодичність проведення планових заходів державного контролю Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації.

Уряд має намір розглянути питання діяльності "НАК "Нафтогаз Украіниˮ і ˮОщадбанкаˮ.

Планується схвалити проект угоди між урядами України та Молдови, а також Європейською Комісією про продовження мандату Місії Єврокомісії з надання допомоги в питаннях кордону в Україні та Республіці Молдова.

Уряд має намір схвалити підписання угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми.

Кабмін має намір створити організаційний комітет та затвердити плану заходів з підготовки та відзначення 90-річчя від дня заснування Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка та організаційний комітет з підготовки та проведення Універсіад України.

Крім того, уряд планує розглянути кадрові питання.

Початок засідання під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана заплановано на 16:00.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n464712
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору