EN|RU|UK
 Суспільство, Шоу-бізнес
  3452  118

 Порошенко підписав закони, які сприятимуть розвитку кіновиробництва

закон порошенко рука подписание

Президент Петро Порошенко провів зустріч з представниками вітчизняної теле- та кіноіндустрії, під час якої підписав Закон "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні" та Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні".

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.

У повідомленні зазначено: "Глава держави зауважив, що ці зміни - продовження підтримки виробництва національних фільмів задля розвитку галузі та інтеграції України в світовий кінопростір. Він нагадав, що навесні було прийнято Закон "Про державну підтримку кінематографії в Україні", дія якого вже дала конкретні результати.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рада схвалила податкові та митні пільги для підтримки кінематографії

"На сьогодні можемо констатувати, що конкретні практичні результати цього Закону ми вже маємо. Якщо в 2013 році кількість глядачів, які відвідували кінотеатр для того, щоб подивитися українські фільми складала близько 190 тисяч за рік, то цього року ми очікуємо цифру, яка значно перевищить мільйон, а в 2016 році це було близько 900 тисяч", - констатував Петро Порошенко.

"В 2016 році було знято і вийшло на екрани 35 нових українських фільмів. Це найбільша кількість за часів незалежності. Конкретний, практичний результат. Причому я маю підстави стверджувати, що цього року ця цифра може бути навіть більше - з впевненістю дивляться в майбутнє і вже закладені підстави для того, щоб робити більше 120 фільмів", - додав Президент, звернувши увагу на той факт, що значна частина цих фільмів патріотичні, воєнно-патріотичні.

Також читайте: Гройсман - представникам кіноіндустрії: можемо збільшити компенсацію кіностудіям прямих витрат до 25%

Саме зміни до Податкового і Митного кодексів сприятимуть подальшій підтримці та розвитку виробництва якісного вітчизняного кінопродукту, зазначив Глава держави.

"Зараз переді мною є ще один Закон, навіть два, які спрямовані на подальшу державну підтримку кінематографії. Йдеться і про зняття оподаткування, зняття мита на обладнання, яке завозиться кінематографістами для того, щоб знімати якісне, патріотичне, українське кіно", - зазначив Петро Порошенко.

Документами запроваджується звільнення на 5 років від оподаткуванням ПДВ та ввізним митом товарів, що використовуються у кінематографії. Також, передбачені пільги з ПДВ при дистрибуції, демонстрації, розповсюдженні національних та іноземних фільмів, озвучених державною мовою.

"Я тішуся цьому (ухваленню Законів - ред.), бо це означає, що командними діями ми можемо забезпечити ефективну координацію продюсерів, творчої інтелігенції, громадськості, Парламенту, Уряду і Президента", - сказав також Петро Порошенко.

Присутні на зустрічі представники теле- та кіноіндустрії подякували Главі держави за послідовну підтримку галузі, якої не було за всі роки незалежності. Вони висловили переконання, що в майбутньому кількість якісного українського кіно зростатиме.

Читайте також: До кінця року плануються прем'єри 33 українських фільмів, - Кириленко


Источник: https://censor.net.ua/ua/n464671
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору