EN|RU|UK
 Суспільство
  17282  103

 Керівник "Укрзалізниці" отримує вдвічі більше, ніж Ангела Меркель, - 5 канал

укрзализныця

Високі заробітні плати у колишнього і нинішнього керівника "Укрзалізниці" не змогли подолати корупцію в цій державній монополії і зробити її ефективною.

Про це повідомили журналісти програми "Особливий погляд" на 5 каналі, інформує 24 канал.

Згідно з інформацією журналістів, зарплата нинішнього керівника держмонополії Євгена Кравцова становить понад 1 млн 200 тисяч гривень на місяць (близько 40 тисяч євро).

При цьому заробітна плата канцлера Німеччини Ангели Меркель в два рази нижче.

"Зокрема, канцлер Німеччини Ангела Меркель отримує 18 000 євро в місяць, а середня зарплата німця - 3,5 тисячі. Президент Франції отримував 15 000 євро, а пересічний француз трохи менше чотирьох тисяч", - повідомляють журналісти.

За словами авторів програми, експеримент з високими зарплатами провалився.

"Мільйонні зарплати не допомогли подолати корупцію. Зате хабарі нікуди не поділися. А на саму роботу залізниці все більше нарікань. Критикує монополіста як профільний міністр, так і бізнес", повідомляють автори розслідування.

Так, за словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, нездатність УЗ перевезти вантажі, робить з монополіста тромб економіки.

"З тривожних речей, які мене дійсно хвилюють - це найгірші показники, які отримала УЗ за минулий рік. Це об'єктивно відображає той стан "реформи", яка була... Ми фактично перетворюємо УЗ в тромб економіки", - заявив міністр.

За словами експертів, одним з моментів для корупції в УЗ є розподіл вагонів між заявниками. Вантажовідправники відзначили дискримінаційний підхід в даному питанні.

"Середні, малі підприємства, які ми відстежуємо, забезпечуються з місяця в місяць, з року в рік - мають близько 95-100% (задоволення заявок на вагони. - Ред.) і відбувається це не безкоштовно. Відбувається це відомо за плату. Додаткові плати - це приблизно, за загальними оцінками, півмільярда гривень на рік нелегального збагачення для всіх структур УЗ", - заявив президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n464663
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору