EN|RU|UK
 Суспільство
  1904  33
Матеріали за темою:

 У грудні 149 суддів пройдуть інтерв'ю з психологами

комиссия судей вккс вкксу высшая квалификационная

9 і 10 грудня 149 суддів, щодо яких рішенням ВККСУ від 20 жовтня 2017 року призначено кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді, пройдуть інтерв'ю з психологами.

Як зазначено на сторінці Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, інтерв'ю з психологами будуть проводитися для фіналізації консолідованого звіту про результати тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей, передає Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Закон і Бізнес".

9 грудня 2017 року інтерв'ю з психологами пройде 81 суддя, 10 грудня 2017 року - 68 суддів. Проведення інтерв'ю відбудеться за адресою: м Київ, вулиця Мельникова, 81-Б.

Триватиме кожне інтерв'ю близько 1 години. Суддям для реєстрації потрібно мати при собі посвідчення судді.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Треба активізувати роботу по добору суддів. У липні 2019 року ми отримаємо лише 600 нових суддів, - кандидат у судді ВС Мазур

Інформацію про дату, час і місце проведення інтерв'ю з іншими суддями, щодо яких рішенням Комісії від 20 жовтня 2017 року призначено кваліфікаційне оцінювання, у ВККСУ повідомлять пізніше.

Нагадаємо також, що після 4-річного затишшя ВККС запустила процедуру четвертого відбору кандидатів на посади суддів місцевих установ.Источник: https://censor.net.ua/ua/n464635
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору