EN|RU|UK
 Політика України
  2824  21
Матеріали за темою:

 Порошенко підписав зміни до Держбюджету-2017, спрямовані на вирішення нагальних і соціально важливих питань

порошенко указ подпись подписание

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 2 191 -VIII "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента України.

Повідомляється, що Закон забезпечує вирішення найнагальніших, зокрема соціально важливих питань. Документ також спрямований на ефективне та цільове використання бюджетних коштів у 2017 році, шляхом перерозподілу бюджетних призначень у межах затвердженого загального обсягу видатків та надання кредитів.

Законом, зокрема передбачається збільшення видатків на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг, субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, медичну субвенцію для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров'я.

Читайте також: Порошенко підписав закон про вихідний день 25 грудня

Крім того, для продовження здійснення фінансування у 2018 році Законом передбачається збереження на рахунках загального фонду відповідних місцевих бюджетів залишків коштів субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та на рахунках спеціального фонду - залишків коштів субвенції на заходи із розвитку системи охорони здоров'я у сільській місцевості.

Закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.Источник: https://censor.net.ua/ua/n464588
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору