EN|RU|UK
 Політика України
  1345  12

 "Суспільне" не розміщуватиме політичну рекламу в позавиборчий період

вещание общественное

ВАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" на своїх загальнонаціональних і регіональних теле- і радіоканалах мовлення не розміщуватиме політичну рекламу в позавиборчий період.

Відповідне рішення було прийнято правлінням ПАТ "НСТУ" на засіданні, що відбулося 20 листопада 2017, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "UA: перший".

"Прибутки від реклами є одним із законних джерел наповнення бюджету ПАТ "НСТУ", проте головне завдання суспільного мовника - служити громадянам країни, надаючи їм незалежну та корисну інформацію, заохочуючи критичне мислення. Тому у позавиборчий період відсутність реклами з політичним змістом є логічним кроком для Суспільного", - сказано в повідомленні.

Протягом будь-яких виборчих перегонів, ПАТ "НСТУ" гарантує всім учасникам рівний доступ до розміщення політичної реклами, яку законодавство України визначає як "форму передвиборної агітації, що виникає в період виборчого процесу". Така реклама, буде чітко маркована графічними, відео- та аудіозасобами так, щоб аудиторії було недвозначно зрозуміло, яка саме частина інформації є передвиборчою агітацією.Источник: https://censor.net.ua/ua/n464374
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору