EN|RU|UK
 Політика України
  2695  7
Матеріали за темою:

 Україна посідає 9 місце в світі за кількістю внутрішньо переміщених осіб, - ООН

беженцы переселенцы

Координатор Організації Об'єднаних Націй в Україні, постійний представник програми розвитку ООН в Україні Ніл Вокер заявив, що Україна посідає 9-е місце в світі за кількістю внутрішньо переміщених осіб.

"1,6 млн внутрішньо переміщених осіб зареєстровані в Україні. Україна - 9-а за кількістю внутрішньо переміщених осіб країна в світі", - сказав він у ході дискусії "Ключ до мирного порядку денного - в руках внутрішньо переміщених осіб України", яка пройшла у вівторок у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.

У статистичному щорічнику УВКБ за 2015 рік (останній на сьогодні) зазначено, що тоді більше внутрішньо переміщених осіб було лише в Колумбії (6,94 млн осіб), Сирії (6,56 млн осіб), Іраку (4,4 млн осіб), Судані (3,22 млн осіб), Ємені (2,53 млн осіб), Нігерії (2,17 млн ​​осіб), Південному Судані (1,79 млн осіб). Така ж, як і в Україні, кількість переселенців була в Демократичній Республіці Конго (близько 1,56 млн осіб).

Вокер додав, що на даний момент Україна не має комплексної стратегії роботи з внутрішньо переміщеними особами, яка реалізовувалася б державними органами.

Згідно з принципами ООН, особи, переміщені всередині країни, визначаються як люди або групи людей, які були змушені рятуватися втечею або покинути свої будинки чи місця проживання, через або щоб уникнути наслідків збройного конфлікту, ситуації загального насильства, порушень прав людини або стихійних лих/техногенних катастроф, і які не перетнули міжнародно визнаний державний кордон країни.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кількість переселенців із Донбасу і Криму в Україні скоротилася, - Мінсоцполітики
Источник: https://censor.net.ua/ua/n464355
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору