EN|RU|UK
 Економіка
  1805  14

 "72% підприємців, які беруть участь у держзакупівлях, задоволені системою ProZorro", - Міжнародна маркетингова група

прозорро

У рамках дослідження було опитано 1100 респондентів і проведення 90 глибинних інтерв'ю.

Як передає Цензор.НЕТ, дані опитування Міжнародної маркетингової групи опубліковані на сайті Кабміну.

Бізнес було поділено на три групи: ніколи не брав участь у торгах через систему ProZorro, взяв участь у публічних закупівлях тричі або менше і той, що регулярно бере участь у публічних закупівлях.

Також читайте: Українці від початку року сплатили понад 11 мільярдів єдиного податку, - ДФС

Результати опитування бізнесу, який регулярно бере участь у публічних закупівлях, показали: 52% респондентів стверджують, що користування системою ProZorro є вигідним для їхнього підприємства. Додатковий прибуток (53%) та зручність і відкритість тендерів (42%) стали вирішальними факторами під час прийняття рішення брати участь у тендерах.

Реєстрація у системі була зручною і зрозумілою для 91% респондентів.

У процесі підготовки та подання тендерної пропозиції 72% респондентів все влаштовує. Ті респонденти, які мають зауваження, відмічають такі мінуси: багато часу йде на підготовку документів, багато надається непотрібної на їх думку інформації, занадто малі терміни для подання пропозицій.

Найважливішим у системі ProZorro для респондентів є: зручність і швидкість участі в тендерах, достатній рівень прибутку від участі в публічних тендерах, дотримання закону і прозорий вибір переможця.Источник: https://censor.net.ua/ua/n464320
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору