EN|RU|UK
 Політика України, Технології
  7175  195

 Україна та Китай відновили двосторонню програму співпраці в космічній галузі, - Держкосмос

госкосмос

Україна та КНР готують розширення співпраці в космічній галузі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомили в Державному космічному агентстві України, оновлена ​​редакція програми двостороннього співробітництва в галузі космосу на 2016-2020 роки затверджена під час засідання робочої групи і IV засідання Підкомісії з питань співробітництва в космічній галузіі українсько-китайської міжурядової комісії, що відбулись 20-23 листопада в Пекіні.


"Під час засідання підбито підсумки виконання програми українсько-китайського співробітництва в галузі космосу на 2016-2020 роки за 2017 рік, підписаний Протокол та ухвалена оновлена ​​редакція програми. Сторони наголосили на розвитку позитивної динаміки у співпраці в космічній галузі між двома країнами, визначили нові перспективні напрямки співпраці на середньо- і довгострокову перспективу", - зазначили в Держкосмосі.

Записані в оновленій редакції програми нові напрямки співпраці не підлягають розголосу і "є конфіденційними".

У межах візиту в Пекін українська делегація також відвідала декілька організацій та підприємств космічної галузі Китаю, де були обговорені поточний стан співпраці та можливості її подальшого розвитку, повідомили в Агентстві.


Довгострокова програма українсько-китайського співробітництва в космічній галузі на 2016-2020 роки була затверджена сторонами під час попереднього засідання Підкомісії у квітні 2016 року в Києві. Документ передбачає спільну реалізацію понад 70 проектів, більшість із них окреслюють створення ракетно-космічної техніки з урахуванням реалізації КНР Місячної програми і місії з дослідження планет Сонячної системи, а також співробітництво в галузі виготовлення нових матеріалів і дистанційного зондування Землі (ДЗЗ).
Источник: https://censor.net.ua/ua/n464225
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору