EN|RU|UK
 Політика України
  8911  208

 "Внутрішньополітична боротьба не повинна досягати такої температури, щоб руки на ній гріла Росія", - Порошенко

порошенко

Президент України Петро Порошенко закликав лідерів партій і фракцій до єдності заради країни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Так, ми всі за поділ на владу і опозицію, за демократію і багатопартійність. Загальновизнано, що конкуренція - це двигун прогресу, і це значною мірою стосується і політичної сфери. Але внутрішньополітична боротьба не повинна досягати такої температури, щоб руки на ній гріла Росія", - сказав Президент у суботу в Києві під час заходу пам'яті жертв голодоморів в Україні.


Порошенко також звернувся до деяких політиків "не кидатися звинуваченнями в геноциді або голодоморі" в політичній риториці, не перетворювати ці визначення на слова-паразити. "Не плюндруйте у такий спосіб пам'ять мільйонів, які стали жертвами геноциду", - сказав він.

Глава держави також закликав пам'ятати про власну відповідальність. "Сьогодні, насправді, дуже легко звинуватити Росію, крім того, є за що. Але не варто забувати і про власну відповідальність. Хіба Голодомор і Великий терор 30-х, депортації 40-х і русифікація 70-х були б можливі, якби ми, українці, зберегли незалежність, яка була проголошена сто років тому? А втратили ми її тоді, зокрема, і тому, що лідери національної революції допустили такий внутрішній розбрат", - сказав Порошенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n464021
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору