EN|RU|UK
 Політика України
  16838  56

 Будемо робити все можливе, щоб забезпечити підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня, - заступник міністра соцполітики Шамбір

шамбир

Заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір пов'язує невдоволення ветеранських організацій внесенням змін до процесу нарахування пенсій особовому складу силових структур із тим, що пропоновані зміни не були подані до 1 листопада.

Про це він сказав у коментарі Цензор.НЕТ.

Нагадаємо, група організацій ветеранів силових відомств звинуватила Мінсоцполітики в непрозорості процедури внесення змін у процес нарахування пенсій пенсіонерам та особовому складу силових структур.

"Міністерство розробляє законопроект відповідно до Закону 2148, який зобов'язує Кабінет Міністрів внести законопроект щодо нарахування пенсій військовослужбовцям до 1 листопада. Цей закон чинний із 10 жовтня. Отже, часу до 1 листопада було мало. Сьогодні міністерство активно опрацьовує пропозиції всіх громадських організацій, а також міжнародний досвід. Тому сталася затримка. Про конкретні норми можна буде говорити, коли буде остаточна позиція міністерства. Поки пропозиції надходять найрізноманітніші. Я прекрасно розумію, що люди хвилюються. Але позиція міністерства полягає в тому, що ми повинні вирішити проблему підвищення пенсій і будемо робити все можливе, щоб забезпечити це з 1 січня. Другий момент - не допустити погіршення і різниці між тими, хто виходить на пенсію сьогодні, і тими, хто вийде на пенсію в майбутньому", - зазначив він.

Читайте також: Уряд затвердив програми Мінсоцполітики для соціального захисту вразливих категорій громадян

Також Шамбір спростував звинувачення в непрозорості. За його словами, нині міністерство більше працює самостійно, оскільки час для того, щоб проводити громадські слухання, обмежений.

"Коли буде остаточна позиція міністерства, ми вийдемо на широке обговорення з громадськістю. Усе це буде зроблено в рамках регламенту. З приводу того, наскільки прозоро ми працюємо... Крім того, що ми готуємо закон, ми ще й зустрічаємося з громадськими організаціями, зокрема з організацією ветеранів МВС. Намагаємося почути всіх", - додав заступник міністра.

Окрім того, урядовець наголосив, що в питанні пенсійного забезпечення багато проблем, які міністерство намагається вирішити. Зокрема, співвідношення між посадами, що існували в СРСР, і нинішньою новою структурою ЗСУ, облік цивільного стажу. Шамбір запевнив, що Мінсоцполітики розглядає всі існуючі на сьогодні проблеми з нарахування пенсій співробітникам силових структур.

Читайте також: Рева: "Єдина категорія пенсіонерів, яким не підвищили виплати, - це військовослужбовці"
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463955
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору