EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  2281  11

 Всі наші імпортери платять податки в повному обсязі, - Тупальський

На сьогодні на Київській міській митниці ДФС всі імпортери здійснюють платежі на рівні, відповідному реальній вартості товару й коду товару, встановленим експертизою митної лабораторії.


Про це заявив в.о. керівника Київської міської митниці ДФС Сергій Тупальський, коментуючи в ЗМІ публікації про нові схеми з мінімізації митних платежів. За його словами, дії Київської міської митниці з оформлення імпортних товарів повністю відповідають чинному Митному кодексу України та іншому профільному законодавству, повідомляють Українські новини.

Читайте також: У "сірій зоні" на Донеччині затримано автомобіль із великою партією товарів на 2 млн грн, - ДФС. ФОТОрепортаж

"Вантаж приїжджає на Київську міську митницю. Імпортер подає тимчасову митну декларацію і сам ініціює експертизу зразків товару в митній лабораторії для визначення характеристик товару. При цьому товар випускається у вільний обіг, як це передбачає ст. 260 Митного кодексу України. Як гарантія на рахунках митниці залишається певна сума фінансового забезпечення. Тимчасова декларація не є завершальним документом. Тобто її подання не є фактом завершення декларування, а передбачає лише спрощений порядок випуску товарів у вільний обіг. Таке спрощення покладає на декларанта обов'язок протягом 30 (45) днів з дня випуску товарів у вільний обіг подачі додаткової митної декларації. Тим самим забезпечується завершеність процедури декларування", - повідомив Тупальський.

Також читайте: Конвертцентр з обігом понад 390 млн грн ліквідували в Києві, - ДФС. ФОТОрепортаж

Він уточнив, що за більшістю декларацій підприємств, назви яких фігурують в публікаціях ЗМІ, ще не минуло 30 (45) днів, відведених законом на експертизу.

"Лише за трьома деклараціям вже визначено код товару і були подані додаткові декларації. Імпортер декларував вартість вантажу $ 2,05 за кілограм. У зв'язку з тим, що нам не були надані додаткові підтверджуючі документи, митниця винесла рішення про коригування митної вартості, піднявши її до $ 3,30 і $ 3,70, залежно від коду товару. Імпортери погодилися з цим і заплатили в бюджет. Будь-які розмови про те, що Київська митниця пропускає товари із заниженою митною вартістю, не більше ніж спекуляції", - підкреслив Сергій Тупальський.

В.о. начальника Київської міської митниці ДФС додав, що митниця також продовжує відстоювати інтереси держави в судах у випадках, коли імпортери не погоджуються з коригуванням вартості вантажу, яке здійснила митниця.

"І у всіх випадках, коли суди приймають рішення про скасування рішень про коригування митної вартості, ми подаємо апеляції і, коли необхідно, касації", - сказав Сергій Тупальський.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463862
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору