EN|RU|UK
 Політика України
  3245  13

 Більшість членів ПАРЄ не готові до повернення делегації РФ без "серйозних кроків" з боку Кремля, - Ар'єв

Голова делегації українського парламенту в ПАРЄ Володимир Ар'єв повідомив, що більшість в Асамблеї проти безумовного повернення делегації росіян. Також Ар'єв висловив здивування тим, що в ПАРЄ відмовилися обговорювати втручання хакерів у демократичні процеси.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Ар'єв зазначив: "
Я справді в шоці від Бюро ПАРЄ, яке сьогодні з різницею в один голос відмовилось виносити на обговорювання ПостКома ПАРЄ втручання хакерів в демократичні процеси! Скинули тему, яка зараз серед топових у світі. Тобто повернення росіян, які шантажують Асамблею, виявилось важливішим ніж проблема світового масштабу - вплив на вибори в США, Франції і Німеччині, підтримка сепаратизму в Каталонії, стимулювання Брекзиту, злами в Латвії, Данії тощо.

Особливо гірко що чотири колежанки по Європейській народній партії підтримали внутрішню містечкову проблематику на шкоду обговоренню загальносвітового виклику. Залишилося відчуття дріб'язковості, яке ПостКом може змінити, адже дебати ще мають бути затверджені.

Є і позитив. Більшість колег у приватних розмовах не готові приймати делегацію Росії без серйозних кроків збоку РФ.

Відповідну декларацію вже підписали представники 16 країн, втч багато голів національних делегацій. Текст документа буде оприлюднений у грудні. Тому завтрашнє обговорення, якщо воно відбудеться, може повернутися не в той бік, який очікують прихильники безумовного повернення делегації РФ".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія хоче знищити репутацію ПАРЄ в Раді Європи, - Ар'єв
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463831
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору