EN|RU|UK
 Політика України
  1599  13
Матеріали за темою:

 Новообрані судді Верховного Суду проведуть серію зустрічей зі студентами вишів, які вони свого часу закінчили

суд верховный

У межах судової реформи стартує спільний проект вищих навчальних закладів та обраних під час публічного конкурсу нових суддів Верховного Суду "Дякую, Alma Mater! Чесний суд, корінням із студентства".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, новообрані судді Верховного Суду проведуть серію зустрічей-дискусій у вищих навчальних закладах, випускниками яких вони є, на тему "Верховний Суд - нова філософія судової влади".

"Мета таких зустрічей - побудова відкритого діалогу зі студентами і викладачами навчальних закладів та представниками активних громадськості в регіонах щодо перебігу судової реформи для побудови в країні суду, який діє на принципах верховенства права", - йдеться в повідомленні на сайті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де стартує проект і серед випускників якого більшість суддів Верховного Суду.

Проект проводять:

Харків - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
Одеса - Національний університет "Одеська юридична академія"
Львів - Львівський національний університет імені Івана Франка
Київ - Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Перед початком зустрічі відбудеться прес-брифінг суддів та місцевих і національних ЗМІ. Захід проводитиметься за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні. У брифінгу візьмуть участь судді Алла Лесько, Михайло Смокович, Олена Кібенко, Аркадій Бущенко.
Новообрані судді Верховного Суду проведуть серію зустрічей зі студентами вишів, які вони свого часу закінчили 01
Нагадаємо, в процесі судової реформи в Україні вперше на конкурсній основі сформованої новий Верховний Суд. Конкурс на перші 120 посад розпочався 7 листопада 2016 і тривав до 27 липня 2017 року. У ньому взяли участь 625 кандидатів, які пройшли анонімне письмове тестування, виконали практичне завдання з підготовки модельного судового рішення, склали чотири групи тестів на предмет особистих морально-психологічних якостей, пройшли співбесіду з психологами, а також членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради правосуддя, відповіли на запитання Громадської ради доброчесності. Усі етапи конкурсу транслювалися в режимі реального часу в YouTube. Проводила конкурс Вища кваліфікаційна комісія суддів України, допомагала встановлювати відповідність кандидатів критеріям професійної етики та доброчесності - Громадська рада доброчесності.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко підписав закон про судову реформу

Президент України отримав рекомендації про призначення 113 суддів Верховного Суду від Вищої ради правосуддя і 10 листопада видав відповідний Указ. 11 листопада судді урочисто склали присягу на вірність Україні.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463740
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору