EN|RU|UK
 Політика України
  3517  46

 Нацполіція і Microsoft-Україна підписали меморандум про співпрацю в сфері інформаційної та кібербезпеки

microsoft

Під час зустрічі, яка відбулася сьогодні, 22 листопада, її учасники обговорили питання співпраці в галузі інформаційних технологій, інформаційної та кібербезпеки.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції України.

Заступник голови і представник компанії-виробника програмного забезпечення також говорили про створення і модернізацію інформаційної інфраструктури, забезпечення автоматизації, прозорості та контрольованості внутрішніх процесів.

Костянтин Бушуєв зазначив, що досвід цієї всесвітньо відомої компанії дуже важливий для Національної поліції.

"Така співпраця допоможе нам у питаннях побудови комплексних рішень технічного забезпечення нашої діяльності в масштабах держави, застосування інновацій у сфері державного управління, а також оптимізації наявного ресурсу з метою зменшення впливу людського фактора на діяльність поліції", - зазначив заступник голови Нацполіції.

Також учасники зустрічі обговорили перспективу розвитку взаємин між Нацполіцією і компанією-виробником програмного забезпечення. Зокрема, йдеться про формування за допомогою "Майкрософт-Україна" своєрідного "ядра" з числа працівників Національної поліції, які відповідають за забезпечення інформаційної та кібербезпеки відомства.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463701
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору