EN|RU|UK
 Політика України
  13892  79

 СБУ розробила порядок організації гастролей з участю громадян країни-агресора

иконка

Служба безпеки України розробила порядок для організаторів гастрольних заходів в Україні з участю громадян країни-агресора.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр СБУ.

"СБ України вважає підписання Президентом України Закону "Про внесення змін до Закону України "Про гастрольні заходи в Україні" щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів з участю громадян держави-агресора "важливим кроком у протидії російській гібридній війні в інформаційній сфері і забезпеченні національної безпеки України", - задзначили в СБУ та оприлюднили порядок для організаторів гастролей з участю громадян країни-агресора, розроблений відповідно до цього закону.

Зокрема, під час підготовки запиту в СБУ для отримання інформації про наявність чи відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі в гастрольному заході обов'язковою під час заповнення є інформація про: організатора гастрольного заходу; дату, час, місце проведення та назву гастрольного заходу; П.І.Б., дату народження, сценічний псевдонім громадян (-ина, -ки) країни-агресора, які плануються до участі в гастрольному заході, їх належність до творчих колективів і інша інформація, яка характеризує їх творчу діяльність.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": СБУ вирішила видворити з України російського пропагандиста Петрашевича, - Гітлянська

Запит необхідно направляти на електронну адресу або поштою в СБУ.

Такий запит щодо учасника запланованого гастрольного заходу громадянина країни-агресора, організатор подає в СБУ не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення гастрольного заходу. При цьому організатор повинен надати СБУ достовірну інформацію про себе та артиста.

СБУ протягом 10 днів від моменту отримання запиту розглядає і надає організатору відповідь про наявність чи відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі в гастролях. Після отримання відповіді від СБУ про відсутність підстав для недопущення громадянина до участі в гастролях організатор укладає з ним договір. При цьому у разі укладення договору організатор повинен врахувати, що законні підстави для недопущення громадянина країни-агресора до участі в гастролях можуть з'явитися і після надання СБУ відповіді на відповідний запит.
Читайте також: Російського журналіста Захара Виноградова не пустили в Україну: "Зняли з поїзда і заборонили йому в'їзд в країну на п'ять років", - "РИА Новости" (оновлено)

Законом також передбачено відповідальність за його порушення у вигляді штрафу.Источник: https://censor.net.ua/ua/n463640
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору