EN|RU|UK
 Політика України
  2038  6

 Упровадження процедури біометричного контролю на держкордоні вимагає нормативного врегулювання, - Артем Шевченко

шевченко

Упровадження на державному кордоні України системи збору біометричних даних при в'їзді іноземців потребує нормативного врегулювання, заявив директор департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.


"Є рішення РНБО... Про посилення контролю в цілому і на східному кордоні зокрема. Безумовно, впровадження цього рішення буде вимагати певних нових рішень, якщо не законодавчих, то точно нормативних. Обов'язково треба буде прийняти цілий ряд, якщо не законів,... то нормативно-правових актів, можливо, постанов Кабміну", - сказав А.Шевченко журналістам в середу в Києві, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він додав: "Ми йдемо цим шляхом і готуємося до впровадження посиленого режиму".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Одного з трьох українців, затриманих у Білорусі, відпустили, - МЗС України

Як повідомлялося раніше, указ Президента України Петра Порошенка про введення з 2018 року біометричного контролю для в'їзду в країну іноземців, зокрема громадян РФ, був опублікований 2 вересня в урядовій газеті "Урядовий кур'єр" і набув чинності.
Згідно з документом, уряду доручено в місячний термін вжити заходів щодо вдосконалення законодавства про порядок перебування в Україні іноземців, зокрема громадян Російської Федерації

Кабміну також доручено в двомісячний термін опрацювати питання механізму та етапності впровадження процедури в'їзду в Україну та виїзду з України іноземців, зокрема громадян РФ, за закордонними паспортами, що містять безконтактний електронний носій, а до 1 січня 2018 року забезпечити початок функціонування національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства, вирішивши питання необхідного ресурсного забезпечення фіксації біометричних даних іноземців, зокрема громадян РФ, при здійснення прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України та в контрольних пунктах в'їзду-виїзду.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Ватажок луганських терористів Плотницький втік до Росії, - Артем Шевченко

У місячний термін Кабміну доручено за участю СБУ забезпечити комплекс заходів щодо посилення контролю в'їзду та виїзду з України іноземців, в т.ч. громадян РФ і осіб без громадянства, вжити заходів щодо вдосконалення законодавства про реєстрацію місця проживання або перебування в Україні іноземців, в т.ч. громадян РФ, а також осіб без громадянства, що походять з держав міграційного ризику або в'їхали в Україну з території таких держав.

Крім того, Кабміну доручено оновити список держав міграційного ризику, зокрема внести до нього Російську Федерацію.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n463618
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору