EN|RU|UK
 Суспільство
  5736  26

 "Міський сад Одеси буде відновлено в межах, які він мав при створенні. У нього буде включено і Літній театр", - голова ОДА Степанов

степанов

Голова Одеської обладміністрації Максим Степанов звернувся до Міністерства культури України з ініціативою відновити початкові межі міськсаду Одеси згідно з початковим планом території 1866 року.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі голови ОДА.

Одеський губернатор заявив, що таким чином планує вирішити конфлікт між громадськістю міста та забудовниками, які планували зведення на території Літнього театру міськсаду торгово-розважального комплексу.

"Міський сад Одеси буде відновлено в межах, які він мав при створенні неповторної Одеси. У нього буде включено і Літній театр. Проблема виникла через те, що в 1991 році, при прийнятті Одеським облвиконкомом рішення про взяття пам'ятки під охорону держави, не були чітко визначені її межі. Зараз управління культури обладміністрації закінчує роботу з підготовки документації. Уже з урахуванням архівних даних ми відновимо історичні межі міськсаду. Механізм запущено", - повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Нагадаємо, раніше Максим Степанов ініціював перевірку законності рішень міськради щодо забудови Літнього театру в Міському саду Одеси. Він наголосив на неприпустимості забудови територій, що мають історичну цінність для регіону.

Довідка: Міський сад був розбитий Феліксом де Рібасом на початку XIX століття, проте не був відкритий для широкої громадськості. У 1837 році була здійснена перша реконструкція і благоустрій саду. У 1920-ті в його північній частині було створено Літній театр Одеської філармонії.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Глава Одеської ОДА Степанов ініціював перевірку законності рішень міськради щодо забудови Літнього театру в Міському саду Одеси
Источник: https://censor.net.ua/ua/n463556
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору